این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

نتایج جستجو برای عبارت :

کتابخانه دیجیتال عرشیان دانش

کتابخانه اَدمونت در اتریش
این بنا در کوهپایه رشته کوه های آلپ واقع شده است. این کتابخانه زیبا، دومین کتابخانه بزرگِ وابسته به صومعه ها، در جهان است. سالن کتابخانه، در سال ۱۷۷۶ با سالنی به طول نزدیک به ۲۳۰ فوت طراحی شده که شامل ۲۰۰۰۰۰ جلد کتاب است. سقف آن، مراحلی از دانش بشری را نشان می دهد که بالاترین نقطه‌اش به وحی الهی می‌رسد.
کتابخانه اَدمونت در اتریش
 
این بنا در کوهپایه رشته کوه های آلپ واقع شده است. این کتابخانه زیبا، دومین کتابخانه بزرگِ وابسته به صومعه ها، در جهان است. سالن کتابخانه، در سال ۱۷۷۶ با سالنی به طول نزدیک به ۲۳۰ فوت طراحی شده که شامل ۲۰۰۰۰۰ جلد کتاب است. سقف آن، مراحلی از دانش بشری را نشان می دهد که بالاترین نقطه‌اش به وحی الهی می‌رسد.
 
افتخار آفرینی دانش آموزان و اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان چناران در کنکور سراسری 98
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران،  20 نفر از اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان چناران در کنکور سراسری سال 98 موفق به کسب رتبه های برتر شده اند. اسامی این افراد به شرح ذیل می باشد:
انسانی
1- زهره صباحی رتبه ۴۰    کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران
2- پریا جهانی سه قلعه رتبه ۲۰۴   کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام
ضمن تبریک به این دانش آموزان و والدین گرامی، اداره کتابخانه های عمومی با افتخار اعلام می دارد رتبه های برتر کنکور سراسری 1398 که در کتابخانه عمومی شهرستان چناران عضویت دارند به شرح زیر می باشد:
 انسانی1- زهره صباحی رتبه ۴۰    کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران2- پریا جهانی سه قلعه رتبه ۲۰۴   کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران3- امیرعلی اصغری رتبه ۱۰۳۸   کتابخانه عمومی سلمان فارسی شهر گلبهار4- مهسا خدایی رتبه
به همت کتابخانه شهدای سنجان، نشستمعرفی و جمع خوانی کتاب هدهد سفید با حضور فعال دختران نوجوان در کتابخانه برگزار شد.
هدهدسفید کتابی است که برای نوجوانان عضو کتابخانه های عمومی منتشر شده است،هدهد سفید می خواهد راوی سفر به سوی کوه قاف دانش و فرهنگ و آگاهی و مهربانی باشد.
نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات درتوسعه آموزش و دانش با تاکید بر نقش کتابخانه های مجازی
تحقیق نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات درتوسعه آموزش و دانش با تاکید بر نقش کتابخانه های مجازی، در قالب فایل word و در حجم 25 صفحه. کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات درآموزش سبب شده است تا محیط آموزشی به سوی مجازی شدن سوق پیدا کند.این امرسبب میشود تا ارتباطات میان افراد .
گزارش تصویری
مثنوی خوانی کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری
نمایشگاه کتاب کتابخانه امام هادی(ع)
قصه گویی کتابخانه امام هادی(ع)
جمع خوانی کتاب در کتابخانه عمومی مسجد امام حسین(ع)
مسابقه نقاشی کتابخانه عمومی سمسار
نمایشگاه کتاب کتابخانه عمومی شهید مطهری
قصه گویی و کاردستی کتابخانه عمومی شهید مطهری
پیش گفتار
فصل اول: قوانین مصوب
- قانون تأسیس و نحوه‌ی  اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی کشور
- آیین نامه اجرایی قانون تأسیس و نحوه‌ی اداره کتابخانه‌های عمومی کشور
- شیوه نامه تأسیس کتابخانه های عمومی مشارکتی و مستقل
- دستورالعمل ‌تأسیس کتابخانه‌های عمومی مشارکتی و مستقل
- دستورالعمل تأسیس کتابخانه‌ عمومی مستقل ویژه
- دستورالعمل اداره کتابخانه مرکزی استان
- دستورالعمل اداره کتابخانه روستایی
- دستورالعمل اداره کتابخانه سیار
فصل دوم: قوانین
دکتر عبدالحسین فرج پهلو، استادتمام گروه علم اطلاعات و دانش شناسی و عضو هیأت علمیدانشگاه شهید چمران اهواز
به همراه خانم دکتر زارعی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و خانم فضلعلی سرپرست کتابخانه مرکزی از قسمت های مختلف کتابخانه از جمله بخش تخصصی دکتر اذکائی بازدید کردند. 
کتابخانه Serio  یک کتابخانه برای serialization در سی پلاس پلاس است که از کانتینرهای سی پلاس پلاس و دیگر تایپ‌ها و همچنین کلاس‌ها و استراکت‌ها پشتیبانی می‌کند و در مقایسه با کتابخانه libnop گوگل هم از سرعت بیشتری برخوردار است و هم پشتیبانی تایپ‌های بیشتری انجام می‌دهد.
لینک گیتهاب کتابخانه Serio
 
رضوان سلماسی ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را از ت های شورای اسلامی عنوان کرد و افزود: کارهای خوب و ارزشمندی با مشاوره و هدایت نهاد کتابخانه های عمومی مانند طرح پایتخت کتاب و نقاشی های دیواری در سطح شهر با موضوع کتاب را در دست پیگیری داریم.
 
 
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان در آئین آغاز بکار کتابخانه عمومی سیار شهر همدان گفت: ۱۱۴ کتابخانه عمومی در سطح استان دایر است که ۲۴ باب آن در شهر همدان به کتابخوان ها خدمات ارائه می کند.
عاط
کارگاه نقاد کوچولو در کتابخانه کودک دانشگاه شهید بهشتی روزهای ۹ و ۱۶ شهریور برگزار می شود. به گزارش لی، کارگاه نقاد کوچولو ویژه کودکان  ۸تا۱۲ سال با هدف شناخت و نقد کتاب در حین بازی در کتابخانه کودک ونوجوان کتابخانه مرکزی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار می شود.این کارگاه در دو جلسه و در روزهای ۹ و ۱۶ شهریور ماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید بهشتی، طبقه همکف، کتابخانه کودک و نوجوان برگزار می شود.علاقمندان برای
در قالب سی امین سفر استانی؛دبیرکل نهاد به دیدار کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان خراسان جنوبی می آیددبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور روز چهارشنبه دهم مهرماه با سفر به استان خراسان جنوبی با کتابداران این استان دیدار و گفتگو می‌کند.به گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور روز چهارشنبه دهم مهرماه با سفر به استان خراسان جنوبی از نزدیک با کتابداران این استان
در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و گسترش کتابخوانی در میان دانش آموزان، کتابخانه عمومی مهر بهادران میزبان دانش آموزان دبستان دخترانه شهید رجایی بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مریم منگلی مسئول کتابخانه عمومی مهر بهادران ضمن اعلام این خبر گفت: خواندن و مطالعه باعث رشد و شکوفایی استعداد در افراد مخصوصا کودکان می‌شود که در همین راستا بخش کودک کتابخانه میزبان کودکان و دانش آموزان است.
وی، هدف اصلی از برگزاری ب
تابستانی که گذشت برای کتابخانه آیت الله کاشانی، متفاوت از سالهای گذشته بود، امسال ما سعی کردیم با برگزاری کلاسهای متعدد آموزشی برای کودکان و نوجوانان، گامی هر چند کوچک در پرکردن اوقات فراغت آنها برداریم. کلاسهای کاردستی،نشست کتابخوان،جمع خوانی اشعار شهریار، چرتکه، قصه گویی، نقاشی ، سیاه قلم و طراحی چهره در تابستان در کتابخانه برگزار شدند.
یکی دیگر از مقاصد ما از برگزاری این کلاسها، ترویج و معرفی کتابخانه و خدمات آن به قشری بود که تا ب
به کتابخانه عمومی مرحوم حجت الاسلام رحمان بامری خوش آمدید این کتابخانه توسط خانواده آن مرحوم به نهاد کتابخانه های عمومی کشور بصورت دایم واگذار شد تا خدمات ارزشمندی را بصورت سازمان یافته به مردم  روستا زادگاه آن مرحوم ارائه نماید و باعث توسعه فرهنگ ناب کتاب و کتابخوانی در بین مردم این سامان گردد.
 
بازدید از کتابخانه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید:
 
همزمان با بازگشایی مدارس، جمعی از دانش آموزان مقطع پنجم ابتدایی آموزشگاه اطاعتی از کتابخانه بازدید کردند. در این بازدید با بخشهای مختلف کتابخانه و نحوه عضویت در آن آشنا شدند.
صبح زنگ زدم کتابخانه. خانم مسئول، پشت تلفن گفت تا ساعت ۷:۳۰ هستیم. اگر اشتباه نکنم، ۱۶ جلد کتاب را چپاندم توی کوله‌پشتی و بعد رفتم کیف دستی‌ام را از احسان گرفتم. نیمی از کتاب‌ها را گذاشتم توی آن و راهی کتابخانه شدم. رفتم طبقۀ دوم. همه‌چیز عوض شده بود. در را که باز کردم، هرچه خاطره بود به یادم آمد. از خرداد ٩١ تا آخرین باری که به آن‌جا رفته بودم. انگار هنوز میثم و امیرمحمد آن‌طرف نشسته بودند. آقای مسئول گفت کتاب‌هایی که به‌درد کتابخانه بخور
کتابخانه جورج پی بادی در مریلند امریکا
 
این کتابخانه توسط فرد نیکوکاری به نام جورج پی بادی پایه گذاری شده است. او این کتابخانه را به عنوان یک هدیه، برای شهروندان بالتیمور به علت مهربانی و مهمان نوازی آنها ساخته است. کتابخانه پی بادی به خاطر درونی اش که یک اطاق‌ میانی بلند‌ دارد، شناخته شده است. پنج بالکن موج دار آهنی به حاشیه پر از کتاب متصل شده است و سقف نورگیر، کتابخانه را با نور طبیعی پوشش می دهد.
 
با بررسی عملکرد کتابخانه های عمومی؛
کتابخانه های برتر سیستان و بلوچستان در حوزه فعالیت های فرهنگی معرفی شدند


کتابخانه
امام حسین(ع) زاهدان و شهید بهشتی خاش به عنوان دو کتابخانه فعال استان در
حوزه برنامه های فرهنگی در ماه های اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ معرفی شدند.


به گزارش
روابط عمومی ادا
به اطلاع می رساند زمان شرکت در مسابقه جشنواره کتابخوانی رضوی شروع شده است و افرادی که تمایل به شرکت به صورت اینترنتی دارند می توانند از هم اکنون با داشتن فایل مربوط به کتاب ها ان را مطالعه و با مراجعه به سایت www.shamstoos.ir در بخش دلخواه (فردی یا خانوادگی) مسابقه شرکت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتری به کتابخانه های عمومی سراسر کشور و یا به آدرس www.iranpl.ir پورتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور مراجعه نمائید.
آدرس کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان جهت کس
کتابخانه ديجيتال نور

کتابخانه موسسه جهانی سبطین

کتابخانه ديجيتال موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام 

کتابخانه مدرسه فقاهت

کتابخانه یعسوب الدین علیه السلام

کتابخانه الکترونیکی شیعه

کتابخانه ديجيتال آستان قدس رضوی

کتابخانه احادیث شیعه

کتابخانه مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن

کتابخانه آستان مقدس امام حسین علیه السلام

کتابخانه مرکز فرهنگ و معارف قرآن

کتابخانه التفسیر

المکتبة الوقفیه

المکتبة الشامله

دایرة المعارف بزرگ
کتابخانه ديجيتال نور

کتابخانه موسسه جهانی سبطین

کتابخانه ديجيتال موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل بیت علیهم السلام 

کتابخانه مدرسه فقاهت

کتابخانه یعسوب الدین علیه السلام

کتابخانه الکترونیکی شیعه

کتابخانه ديجيتال آستان قدس رضوی

کتابخانه احادیث شیعه

کتابخانه مرکز تعلیمات اسلامی واشنگتن

کتابخانه آستان مقدس امام حسین علیه السلام

کتابخانه مرکز فرهنگ و معارف قرآن

کتابخانه التفسیر

المکتبة الوقفیه

المکتبة الشامله

دایرة المعارف بزرگ
جلسه ای به دستوروتاکید خانم دکترولی پورمدیرکل کتابخانه های عمومی استان وبه میزبانی خانم دکترفلاح معاون امورکتابخانه هاوهمکاری های کتابخانه های عمومی استان مازندران مورخه 98/6/3باحضورمعاون اداری مالی ورئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری درخصوص نیروی کتابدارشیفت شب کتابخانه عمومی آزادگان ساری،افتتاح بخش دفاع مقدس درهفته دفاع مقدس درکتابخانه عمومی آزادگان ،بصورت تخصصی برگزارگردیدکه این جلسه بانتایج رضایت بخش به پایان رسید.ومق
اگر روزی یک شیر به کتابخانه ای وارد شود چه باید کرد؟ این شیر به کتابخانه آمده است. او صاف از جلوی میز کتاب دار می گذرد و به طرف قفسه های کتاب می رود و به آن ها  نگاه می کند. برگه دان را بو می کشد ،سرش را به مجموعه ی کتاب های جدید می مالد و با قدم های نرم و آرام به بخش کتاب های داستان می رود.کتابخانه عمومی شهید صدر اسفرجان
کتابخانه عمومی مللاصدرا شهباز در نظر دارد به منظور پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان جلسات جمع خوانی شاهنامه فردوسی را هر هفته و به صورت منظم از تاریخ اول شهریور ماه لغایت اول مهر ماه برگزار نمایدعلاقمندان جهت ثبت نام می توانند به کتابخانه مراجعه کنند یا با شماره 38246090 تماس حاصل نمایند 
در روزهای پایانی اجرای طرح  پویش مهربانی در مهر» دراستان مازندران که توسط نهاد کتابخانه های عمومی به عنوان متولی اصلی اجرای برنامه های فرهنگی کتاب محور در کشور، واحدخیرین ومشارکتهای اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران باهمکاری روسای محترم ادارات ودیگرمراکزمرتبط که مقررگردیددراجرای این طرح ملی بااداره کل کتابخانه های عمومی همکاری ومشارکت نمایندبه جمع آوری اقلام نقدی وغیرنقدی ازشهرستانهاهمت گماشته ومقررشدپس ازتجمیع وبسته بندی همه
همونطور که میدونید استفاده از انیمیشن در برنامه میتونه زیبایی و جذابیت خاصی به برنامتون بده . برای همین بهتره که از انیمیشن تو برنامتون بهره ببردید . کتابخانه هایی برای این کار وجود داره . اما امروز برای شما کتاب خانه SAnimation رو آماده کردیم که توسط اقای شایان شجاعی ساخته و اراِئه شده . برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.
نحوه کار با این کتابخانه نیاز به توضیح نداره و همینطور سورس فایل نیز همراه با کتابخانه قرار داده شده که میتونید کار با اون
به اطلاع می رساند زمان شرکت در مسابقه جشنواره کتابخوانی رضوی شروع شده است و افرادی که تمایل به شرکت به صورت اینترنتی دارند می توانند از هم اکنون با داشتن فایل مربوط به کتاب ها ان را مطالعه و با مراجعه به سایت www.shamstoos.ir در بخش دلخواه (فردی یا خانوادگی) مسابقه شرکت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتری به کتابخانه های عمومی سراسر کشور و یا به آدرس www.iranpl.ir پورتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور مراجعه نمائید.
آدرس کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان جهت کس
پاورپوینت تحلیل کتابخانه شهر هاگ و کتابخانه مرکزی ونکوور فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 19حجم فایل: 5386 کیلوبایت  
در این فایل دو نمونه موردی کتابخانه با نام های "کتابخانه شهر هاگ - کتابخانه مرکزی ونکوور" مورد تحلیل قرارگرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 19 اسلاید می باشد.
طرح کتابخانه شهرهاگهلند، اثر ریچارد میر بر پیوندی مناسبی با شهرو همچنین طراحی بنایی همچون تندیسی سپید و بیادماندنی است. بنایی که بزرگترین
پاورپوینت تحلیل کتابخانه شهر هاگ و کتابخانه مرکزی ونکوور فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 19حجم فایل: 5386 کیلوبایت  
در این فایل دو نمونه موردی کتابخانه با نام های "کتابخانه شهر هاگ - کتابخانه مرکزی ونکوور" مورد تحلیل قرارگرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 19 اسلاید می باشد.
طرح کتابخانه شهرهاگهلند، اثر ریچارد میر بر پیوندی مناسبی با شهرو همچنین طراحی بنایی همچون تندیسی سپید و بیادماندنی است. بنایی که بزرگترین
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با حضور پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ زهرا بدن آرا، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ مجتبی رمضانی، معاون اداری و مالی این اداره کل، روسا، مسئولین و کارشناسان ستادی و روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های استان در سالن اجتماعات ستاد مرکزی اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.مدیرکل ک
قفسه‎ کتاب جزو مهترین قسمت‎های مبلمان هر خانه و محیط کار است. قفسه کتابخانه نه تنها به مجموعه رمان‎های شما نظم می‎دهند بلکه همچنین نقش مکانی را ایفا می‎کنند که در آن آثار هنری خود را به نمایش می‎گذارید.
با اضافه کردن چند سبد حتی می‎توانید آن‎ها را به مکان عالی برای نگهداری خرت و پرت‎های خود تبدیل کنید. انتخاب صحیح یک قفسه کتابخانه باعث می‎شود تا چندین سال (یا حتی دهه) به استفاده از آن ادامه دهید. در این مطلب قصد داریم به نکاتی در مورد پ
هدهد سفید» کتابچه ای با موضوع کتاب برای نوجوانان و کودکان است که با هدف اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به نوجوانان و کودکان در زمینه کتاب، ترویج، فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان کودکان و نوجوانان و ترغیب آنان به مطالعه و انس بیشتر با کتاب و تعمیق دیدگاه مطالعاتی کودکان و نوجوانان در مواجهه با کتاب منتشر می‌شود.مخاطب هدف این کتاب نوجوانان( وکودکان) عضو کتابخانه های عمومی سراسر کشور، مراجعان کودک و نوجوان کتابخانه ها و دانش آموزان مدارس هستند که
در ادامه طرح سرگرمی و مطالعه که بصورت هفتگی در کتابخانه عمومی امام خمینی برگزار می گردد این هفته نشست شاهنامه خوانی کتاب بیژن و منیژه برای 11نفر از اعضای فعال در حیاط کتابخانه در مورخ 98/05/10 برگزار گردید که بعد از برنامه بچه ها به بازی وسطی پرداختند. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به دنبال برگزاری موفق پویش بهار مهربانی» که با هدف کاهش آلام مردم به ویژه کودکان، کاهش آسیب‌های اجتماعی، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در مناطق سیل‌زده اجرا شد، طرح مهربانی در مهر» به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب های کمک درسی برای کودکان و دانش آموزان از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.این اقدام با توجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید و به منظو
پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه هنر تاما
پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه هنر تاما، 22 اسلاید، قابل ویرایش، کتابخانه دانشگاه هنر تاما به سادگی تمام و از ترکیب بتن و شیشه حاصل شده و هر چند که ساختمان مقاوم در برابر زله های ویرانگر توکیو ژاپن طراحی شده اما ساختار ظاهری آن بسیار شکننده، ظریف و شفاف به نظر می رسد.این کتابخانه ازمعماری .
کارگاههای آموزشی ((خودشناسی)) باحضور استاد در کتابخانه شهدای سنجان تشکیل خواهدشد.
شایان ذکر است کلاسهای آموزشی صرفا برای اعضای کتابخانه تشکیل می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره کلاسهای آموزشی در ساعات اداری با کتابخانه تماس حاصل فرمایید.
ظرفیت کلاس محدود می باشد.
به گزارش پایگاه خبری آستاره نیوز، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اندیکا با اعلام این خبر گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و به درخواست این نهاد، موسسه خیریه سنا» که در زمینه‌های فرهنگی، هنری فعالیت می‌کند، در اقدامی پسندیده 2000 جلد کتاب را به این کتابخانه‌ها اهدا کرد.زینب خدری افزود: به‌رغم نیاز شهرستان، کتابخانه‌های شهرستان اندیکا به‌دلیل مشکلات، توانایی برگزاری برنامه‌های فرهنگی بیشتر برای کودکان و نوجوانان ر
زمانی که برنامه ای به اجرا در آورده میشود (مثلا برنامه ی ls), این برنامه برای اجرا به یک سری کتابخانه نیازمند است و باید این کتابخانه ها در داخل ram قرار بگیرد.
ابزارهایی هستند که این کار را انجام می دهند. به عنوان مثال در هنگام اجرای دستور ls ابتدا چک می‌شود که دستور به چه کتابخانه هایی احتیاج دارد و از بین این کتابخانه ها کدامیک در حال حاضر در داخل ram نیست، پس آن را به داخل ram برده و در نتیجه دستور ls به درستی کار خواهد کرد.
این ابزار linker نام دارد.
د
همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب؛ بیش از 300
برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان برگزار می شود سرپرست
اداره کل کتابخانه های عمومی استان سیستان و بلوچستان از برگزاری بیش از 300 برنامه
فرهنگی در کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان همزمان با هفته کتاب خبر
داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان،
حامدزارعی، سرپرست اداره کل با تشریح برنامه های بیست و ششمین دوره هفته کتاب و
گرامیداشت روز
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران، به مناسبت هفته دولت با حضور حجت الاسلام و المسلمین تاجی امام جمعه، حمید انصاری فرماندار، مریم نوروزی رییس اداره کتابخانه های عمومی و روسای ادارات شهرستان در محل تالار معلم از کارمندان نمونه ادارات شهرستان با اهدای لوح قدردانی شد.
سرکار خانم مریم نوروزی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر، از زحمات و تلاش های کتابداران و کارکنان ادا
از جمله فعالیتهای صورت گرفته در کتابخانه سلمان فارسی به مناسبت هفته ی کودک: نصب پوستر هفته ی کودک در تابلواعلانات، اطلاع رسانی از طریق وبلاگ، نمایش کتابهای برگزیده با موضوع کودک در محل کتابخانه ، بازدید کودکان مهد ریحانه از کتابخانه و همچنین برگزاری جلسه قصه گویی برای این عزیزان بوده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، مسئول کتابخانه عمومی مسجد امام حسین(ع) از برگزاری کلاس قصه گویی برای کودکان پایگاه حضرت سمیه(س) خبر داد و گفت: به منظور آشنایی کودکان با قصه های قرانی داستانی از کتاب کلاغ و قابیل» قصه گویی شد.
سامان پنل یا سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور مدتی است که خدمات خود را به محققان ارائه کرده و در صرفه جویی زمان جستجو میان منابع و اطلاع از موجود بودن آنها در کتابخانه های عمومی موثر بوده است. به این ترتیب اگر بخواهیم از موجودی کتاب مورد نظرمان در نزدیکترین کتابخانه محل زندگی خود مطلع شویم سامان پنل این کار را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. نسل جدید به خاطر ندارد که این کار در گذشته نزدیک باید با مراجعه حضوری به کتابخانه و گشتن در جعب
سلام و عرض ادب خدمت بازدیدکنندگان وبلاگ کتابخانه 
متاسفانه مدتی هست وبلاگ به روزسانی نشده.امروز چند تا پیام دیدم که در بخش نظرات کاربران برایمون ارسال کرده بودید.بابت تاخیر پاسخ عذر ما را بپذیرید.
در مورد زمان و فعالیت کتابخانه برای آقایان سوال شده بود.کاربر عزیز کتابخانه همه روزه  به جز ایام تعطیلات رسمی برای همه اقشار در حال فعالیت است و تفاوتی بین خانمها و آقایان در این زمینه نیست.کتابخانه دارای سالن مطالعه به صورت مجزا هم برای خوهران
کتابخانه های شیک و بادوام
گلدن چوب، سازنده ی انواع کتابخانه های شیک و بادوام با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا.
با طرح های بسیار متنوع و شیک.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش محصول با شماره های زیر تماس بگیرید:
0991 243 39 05
0991 243 39 06
تصاویر کتابخانه ی چوبی، مناسب اداره و منزل
قابل توجه دوستان واعضای محترم کتابخانه شهدای سنجان:
کتابخانه در روز پنجشنبه مورخ 18مهرماه 98 آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد.وکتابخانه در روز پنجشنبه مورخ 25 مهرماه 98تعطیل می باشد.لطفا به دیگر  دوستان نیز اطلاع دهید.
 
آقای محمدعلی اکبرزاده، دادستان بازنشسته شهرستان ماکو، سه هزار نسخه کتاب از کتابهای شخصی خود را به کتابخانه آیت الله کاشانی اهدا نمودند. این کتابها موضوعات مختلف از جمله حقوق، ادبیات، کمک درسی، نشریات حقوقی، ادبیات و تاریخ را شامل می شوند. 
امید است با افزایش فرهنگ اهدا کتاب به کتابخانه ها، به غنی تر شدن آنها کمک نماییم.
پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 17حجم فایل: 3706 کیلوبایت  
در این فایل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 17 اسلاید می باشد.
طبق این طرح جامعه دانشگاه به 7 بخش تقسیم می شود که هر یک برای کارکردی علمی و دانشگاهی اختصاصی می یابد.سپس در همان سال 2008 ذاها حدید برنده مسابقه ای شد که برای طراحی کتابخانه و مرکز آموزشی در یکی از این 7 ب
پاورپوینت تحلیل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 17حجم فایل: 3706 کیلوبایت  
در این فایل کتابخانه دانشگاه اقتصاد وین مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای 17 اسلاید می باشد.
طبق این طرح جامعه دانشگاه به 7 بخش تقسیم می شود که هر یک برای کارکردی علمی و دانشگاهی اختصاصی می یابد.سپس در همان سال 2008 ذاها حدید برنده مسابقه ای شد که برای طراحی کتابخانه و مرکز آموزشی در یکی از این 7 ب
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی چناران با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی چناران با حضور حجت الاسلام علی اکبر سبزیان،مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، حمید انصاری فرد،فرماندار و اعضای انجمن در محل فرمانداری چناران برگزار شد.مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به جایگاه انجمن کتابخانه های عمومی د
پاورپوینت تحلیل کتابخانه و موزه ملی ملک
پاورپوینت تحلیل کتابخانه و موزه ملی ملک، 30 اسلاید، قابل ویرایش. کتابخانه و موزه ملی ملک برمبنای یکی از سنت های حسنه فرهنگ ایرانی- اسلامی یعنی وقف شکل گرفته است این مؤسسه تنها نهادی برای آثار پیشین خود نیست بلکه خانه ای امن در سایه آستان قدس رضوی برای سایر آثار وقفی و اهدائی می باشد که در سالهای .
جلسه سوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.
جلسه دوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.کتابخانه فدک
جلسه دوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.کتابخانه فدک
جلسه دوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.کتابخانه فدک
جلسه دوم آموزش چرتکه از ترم 2 برای اعضای کتابخانه فدک برگزار شد.کتابخانه فدک
کتابخانه عمومی دکتر یدالله جهانگیری در روستای حسین آباد بهشهر با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران افتتاح شد. به گزارش لی، همزمان با هفته دولت مراسم افتتاح کتابخانه عمومی دکتر یدالله جهانگیری در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع و با زیربنای ۳۹۰ مترمربع در روستای حسین آباد بهشهر با حضور نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، فرماندار بهشهر، جمعی از مسئولان و اهالی روستا،‌ ششم شهر
بمناسبت روز کارمند و هفته دولت اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های استان قزوین با کتابداران شهرستان تاکستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که در کتابخانه شهید بهشتی و با حضور رییس اداره شهرستان تاکستان برگزار گردید از زحمات کتابداران شهرستان  با اهدای لوح تقدیر قدردانی گردید.به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این دیدار مدیرکل کتابخانه های استان با اشاره به اتحاد و همدلی بین نیروهای شهرستان و تشکر از اجرای برنامه های خوب د
زهرا رضائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با مهندس طاهری فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این نشست زهرا رضائی ضمن بیان وضعیت فعلی کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار، مسائل و مشکلات کتابخانه ها پرداخت. مهندس طاهری با بیان اینکه کتاب یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه فرهنگی است بر اهمیت کتابخانه ها در توسعه فرهنگی تاکید کرد و در زمینه همکاری مطلوب و موثر با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار قول مساعد داد.
کتابخانه اشرار 
دانلود کتابهای اموزشی
کتابهای هک
مرجع دانلود کتاب 
کتاب اموزش برنامه نویسی
کتابهای هکینگ
کتابهای هکینگ کتابخانه سایبری دانلود کتاب اموزشی
ورود به کتابخانه :
http://www.ashrar-tm.ir/Forum/Catry/15تیم زیرزمینی اشرار
بسم الله الرحمن الرحیم
جلسه انجمن کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص ) پیشین با هدف ایجاد شور و اشتیاق و گسترش فرهنگ مطالعه با حضور مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان و هیئت همراهشان و رئیس محترم شورای اسلامی شهر و رئیس نمایندگی آموزش و پرورش و سایر مسئولین با محوریت ایجاد ایستگاه های مطالعه و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی در سطح شهر و روستاها با همکاری شورای محترم شهر و نمایندگی آموزش و پرورش و دهیاران و خیرین گرامی در محل سالن اجتماعات شهرداری
با سلام
  به استحضار مراجعه کنندگان و اعضای محترم کتابخانه می رساند با توجه به راه اندازی کانال خبری اداره کل کتابخانه های عمومی استان در سامانه بله به آدرس
https://bie.im/zahedanlib
می توانند با عضویت در این کانال از اخبار و گزارشات کتابخانه های عمومی سراسر استان مطلع شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشهد امروز، کتابخانه مرکزی مشهد روز دوشنبه،‌ ۱۵ بهمن ماه با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی؛ علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اعضای هیأت امنا، مدیران و معاونان نهاد، جمعی از خانواده های شهدای گرانقدر مشهد مقدس و مسئولان استانی افتتاح شد.مشهد امروز
صبح امروزمورخ 98/6/2به دستورخانم دکترولی پورمدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران وتاکیدوپیگیری خانم دکترفلاح معاونت محترم  باکس زیبایی ازگلهای رومه ای وخشک ،کارهنردست همکارساعی وخلاق واحدامورکتابخانه هاوهمکاریها خانم مریم کاردکرکارشناس واحدمشارکتهاوخیرین باصرفه جویی مالی وتقبل هزینه ها توسط خودشان بعنوان فردی خیرتهیه وپس ازتزئین وچیدمان ازطرف اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به مجیدحسین زادگان استاندارمردمی وخستگی ناپذیرم
یکی از برنامه هایی که توسط کتابخانه شهید علمدار جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس در نظر گرفته است، برگزاری منظم نمایشگاه کتاب می باشد.  آشنایی کودکان با منابع غیردرسی کتابخانه ،  ایجاد علاقه به کتاب و کتابدار، امکان مطالعه کودکانی که  موقعیت استفاده از کتابخانه را ندارند از اهداف این فعالیت می باشد.
 
 
 ایمان مطهری نیا مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز گفت: به منظور تبیین آموزه ها و اندیشه های والای حضرت امام خمینی به کودکان و نوجوانان، قصه گویی از کتاب امام و مهربانی» نوشته مرتضی امین» و با بازخوانی و جمع خوانی حمیده حائری و اعضاء کودک کتابخانه صورت گرفت.
_________________________________________________________________________________________________________
 
اعضای محترم کتابخانه های عمومی به عنوان مخاطبین اصلی کتابخانه ها، می توانند با مراجعه به سامانه نظرسنجی به آدرس    poll.samanpl.ir نظرات ارزشمند خود را ثبت کنند. تا از این نظرات در برنامه ریزی، توسعه و ارزیابی خدمات و برنامه های کتابخانه های عمومی استفاده شود.
 
چهارمین نشست کتابخوان سال با معرفی شش اثر در کتابخانه برگزار گردید.
در این نشست شش نفر به معرفی کتاب پرداختند که به این شرح است:
8 قصه از امام جواد (ع)، نوشته: حسین فتاحی، ارائه توسط : ابوالفضل محققی (عضو کتابخانه).
درختی که بال درآورد، نوشته: مجید ملامحمدی، ارائه توسط: ابوالفضل رجبی (عضو کتابخانه).
امام رضا (ع)، نوشته: زهرا عبدی، ارائه توسط: ابوالفضل بیگلری (عضو کتابخانه).
کبوترها و آهوها، نوشته: سیداحمد میرزاده، ارائه توسط: امین کریمی (عضو کتابخ
پاورپوینت تحلیل کتابخانه Freiburg آلمان فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 25حجم فایل: 7043 کیلوبایت پاورپوینت تحلیل کتابخانه Freiburg آلمان در 25 اسلاید قابل ویرایش

دید کلی :در این فایل کتابخانه Freiburg واقع در آلمان مورد تحلیل قرار گرفته است

توضیحات کامل :پاورپوینت تحلیل کتابخانه Freiburg آلمان
 
فهرست مطالب
این فایل شامل بخش های زیر است
گروه طراحی
مساحت
موقعیت بنا
کانسپت
پلان طبقات
و

 

ادامه مطلب
شمارش مع برای افتتاح یک کتابخانه روستایی دیگر در مازندران ، صبح امروز (شنبه 98/6/2)آرزو ولی پورمدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، سید احسان تاکامی، معاون اداری و مالی، خانم دکترمرضیه فلاح کردآبادی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها، حامد اسمعیلی، کارشناس مسئول امور عمرانی اداره کل به همراه مهندس ابراهیمی کارشناس واحدعمرانی وفنی ، علی ذبیح پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بهشهر ودکترجهانگیری پزشک وخیربزرگوار جهت چگونگی برگ
گزارش تصویری
بخش کتب هنری کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز به همت خانواده مرحوم علی ابویی، از معماران پیشکسوت مهریزی و با حضور حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی، امام جمعه مهریز؛ رضا زارع زاده، فرماندار شهرستان؛ رقیه دوست فاطمیها، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد، سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز و جمعی از مردم، هنرمندان و مسئولان مهریز افتتاح شد.
 
گزارش تصویری
بخش کتب هنری کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز به همت خانواده مرحوم علی ابویی، از معماران پیشکسوت مهریزی و با حضور حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی، امام جمعه مهریز؛ رضا زارع زاده، فرماندار شهرستان؛ رقیه دوست فاطمیها، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد، سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز و جمعی از مردم، هنرمندان و مسئولان مهریز افتتاح شد.
 
مدیریت دانش
تعاریف مختلفی برای مدیریت دانش وجود دارد اما تعریف بالا به این دلیل انتخاب شده است که بعضی از مهم‌ترین جنبه‌های هر برنامه‌ی موفق مدیریت دانشی را مشخص می‌کند: صریح – آشکارسازی فرضیات؛ کدگذاری اینکه کدام‌‌یک شناخته‌شده هستند؛ سیستماتیک – واگذار کردن امور به بخت و اقبال باعث کسب منفعت نمی‌شود.لازم به ذکر است که دانش، هم دربرگیرنده‌ی دانش ضمنی( در ذهن افراد) و هم دانش صریح( کدگذاری‌شده و بیان‌شده‌ مثل اطلاعات در پایگاه‌ه
کمد بایگانی - کمد کتابخانه|کمد های فی اسناد
قفسه بندی |کتابخانه |کمد ریلی اسناد|کمد بایگانی ریلی |کمد بایگانی|قفسه بایگانی اسناد|قفسه بندی ثابت|کمد کتابخانه اسناد
شرکت اوژن سیستم جهان مشاور و یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع کمدهای کتابخانه ای و فروشگاهی ، کمد ریلی مجری ، کمد ریلی مکانیکی ، کمد ریلی برقی ، کمد ریلی اتوماتیک ، پارتیشن های اداری و کمد ریلی ایران _ ایتالیا می باشد.
قفسه بندی |کتابخانه |کمد ریلی اسناد|کمد بایگانی ریلی |کمد ب
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، منصور کوهی رستمی، دبیر اجرایی همایش کارکردهای اجتماعی کتابخانه­ های عمومی از آغاز به کار اولین همایش ملی انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران با عنوان کارکردهای اجتماعی کتابخانه ­های عمومی در استان خوزستان خبر داد.
دبیر اجرایی اولین همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی به نحوه شرکت در این همایش اشاره کرد و گفت: برای مدیریت و اطلاع­ رسانی همایش وب سایتی به ن
با حضور سیدعلی
رحیمی بخشدار مرکزی شهرستان شهریار، نادر نیک خواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد
اسلامی، علیرضا اسدی شهردار فردوسیه، جعفر پورباباجان قمی نماینده رئیس آموزش و
پرورش شهرستان شهریار، رضا کاشانی پور عضو شورای اسلامی شهر فردوسیه، زهرا رضائی
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار، داود ایمانی کیا رئیس انجمن های
کتابخانه های عمومی استان تهران، سالومه خشوعی مسئول انجمن های کتابخانه های عمومی
استان تهران، در شهر فردوسیه شهرستان
کمیته پژوهش انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران  دومین نشست نقد کتاب را برگزار می‌کند. به گزارش لی، در این نشست، کتاب تأملی بر کیفیت خدمت در کتابخانه تألیف علی دلایی میلان، دکتر فریبرز خسروی و دکتر امیررضا اصنافی نقد خواهد شد.نشست با حضور مؤلفان کتاب و ناقدان فرامرز مسعودی؛ عضو هیئت مدیره و مسئول کمیته برنامه‌ریزی و بهبود مستمر انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و دکتر داریوش علیمحمدی؛ عضو هیئت‌علمی دانشگاه خوارزمی در رو
امروز مورخ ٩٨/٦/١٠  كتب خطی چاپ سنگی ، خطی و سربی کتابخانه های عمومی شهرستان نور بمنظور آفت زدایی تحویل اداره كل شد.مقرر شد بعد اتمام امورات مربوط به صحافی و گنایی كتابها به بخش نسخ خطی استان درکتابخانه عمومی ابن شهرآشوب منتقل ونگهداری شوند .شایان ذكر است بخش نسخ خطی كتابخانه ابن شهرآشوب ساروی بزودی بعنوان یك بخش مستقل افتتاح می گردد.
سلام
قراره در این سری، آشنایی با کتابخانه پایگیم داشته باشیم که در محیط idle اجرا و به زبان برنامه نویسی پایتون تعلق داره.
پایگیم، اساسا برای ساخت بازی های گرافیکی کامپیوتری بکار می رود و یادگیری اون می تونه تجربه خوبی باشه و به ما چیز های زیادی در ارتباط با چهارچوب ساخت بازی های کامپیوتری بده. با استفاده از پایگیم، میشه به کاربر امکان استفاده از موس یا کیبرد رو برای انجام بازی، داد.
در قسمت اول، تصمیم بر این هست تا با ماژول های اساسی که در کتا
مقایسه پرفورمنس(startup, rendering, event handling):
Windows
FLTK > wxWidgets > GTK > Qt
Linux
FLTK > GTK > (wxWidgets / Qt)
نکته: در اینجا منظور از GTK نسخه GTKmm هستش که wrapper/مخصوص  ++C  هستش.نکته 2: عناصر کتابخانه  wxWidgets صددرصد native هست. اما عناصر کتابخانه FLTK و Qt و GTK فقط "شبیه" به native هستن. که برای این شبیه سازی از CSS و API های theming سیستم استفاده می کنن.
این توضیحات رو هم در نظر بگیرید:- کتابخانه FLTK از نظر استایل بهترین گزینه برای لینوکس با محیط EDE هستش. از نظر فضای دیسک، بسیار کم حجم هستش. پرفو
پاورپوینت تحلیل کتابخانه عمومی دس موینس فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 17حجم فایل: 3004 کیلوبایت  
در این فایل کتابخانه عمومی دس موینس مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای17 اسلاید می باشد. 
در اکثر آثار دیوید چیرفیلد که تاکنون جوایز یسیاری را برای وی به ارمغان آورده اند، گرایش مدرنیستی و البته فلسفی به چشم می خورد. کتابخانه عمومی "دس موینس" در ایالت لووا آمریکا یکی از مهم ترین آثارمعاصر وی است که
پاورپوینت تحلیل کتابخانه عمومی دس موینس فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 17حجم فایل: 3004 کیلوبایت  
در این فایل کتابخانه عمومی دس موینس مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت ودارای17 اسلاید می باشد. 
در اکثر آثار دیوید چیرفیلد که تاکنون جوایز یسیاری را برای وی به ارمغان آورده اند، گرایش مدرنیستی و البته فلسفی به چشم می خورد. کتابخانه عمومی "دس موینس" در ایالت لووا آمریکا یکی از مهم ترین آثارمعاصر وی است که
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به دنبال برگزاری موفق پویش بهار مهربانی» که با هدف کاهش آلام مردم به ویژه کودکان، کاهش آسیب‌های اجتماعی، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در مناطق سیل‌زده اجرا شد، طرح مهربانی در مهر» به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب های کمک درسی برای کودکان و دانش آموزان از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.
این اقدام با توجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید و به منظو
پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی بیازیت ترکیه فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 15حجم فایل: 3323 کیلوبایت  
در این فایل کتابخانه ملی بیازیت واقع در ترکیه مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 15 اسلاید می باشد.
محله ای که این کتابخانه در آن واقع شده است، سرشار از ارتباطات تاریخی با یک طبیعت ادبی است، بازار قدیمی کتاب، که
واقع در یک حیاط است که رو به دروازه بیاریت باز می شود، یکی از ورودی های اصلی بازار بزر
سلام علیکم
در این مسابقه نقاشی که بین اعضای کتابخانه و دانش آموزان دبستان شاهد با همکاری مدیر مدرسه در رده کودک و نوجوان در راستای ایجاد شور و شوق و انگیزه و گسترش فرهنگ مطالعه برگزار شد که در آینده به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
هموطنان
در صورت تمایل می‌توانند کتاب‌ها و اسباب بازی‌های اهدایی قابل استفاده(در
حد نو) خود را به نزدیکترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود تحویل دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی
کشور، به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان، کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش
آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در
میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
اقدام به راه‌ان
استقرار کتابخانه عمومی سیار قاصدک در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) رشت بعنوان میزخدمت
 
همزمان با چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه کشور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان با حضور در محل استقرار کتابخانه عمومی سیار قاصدک در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) رشت به عنوان میز خدمت، به تشریح اقدامات مجموعه کتابخانه های عمومی استان پرداخت.
 
کتابخانه ام دی اف
کتابخانه ام دی اف نیز از جمله مبلمان اداری محسوب می شود که در زیبایی و شیک بودن محیط کار نقش دارد. ضرورت وجود کتابخانه از آن جهت است که به اتاق و اتمسفر کاری شما نظم و آراستگی می بخشد. درباره ی مباحث قیمت نیز، مسلما قیمت کتابخانه ام دی اف به صرفه تر از کتابخانه چوبی است. معمولا شرکت ها علاوه بر خرید سایر مبلمان اداری، خرید کتابخانه ام دی اف را نیز در نظر می گیرند. یکی از ایراداتی که به محصولات ام دی اف گرفته می شود وزن زیاد ای
 
ضمن عرض تبریک وتهنیت به مناسبت اعیادنورانی قربان وغدیرومیلادپیشوای دهم شیعیان حضرت امام هادی (ع) به اطلاع می رساند:
به منظورگرامیداشت این ایام ،روزهای چهارشنبه وپنجشنبه مورخ 30و31مردادماه تمامی کتابخانه های عمومی سراسرکعطیل اعلام می گردد.
پاورپوینت تحلیل کتابخانه Freiburg آلمان فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 25حجم فایل: 7009 کیلوبایت پاورپوینت تحلیل کتابخانه Freiburg آلمان در 25 اسلاید قابل ویرایش

دید کلی :در این فایل کتابخانه Freiburg واقع در آلمان مورد تحلیل قرار گرفته است

توضیحات کامل :پاورپوینت تحلیل کتابخانه Freiburg آلمان
 
فهرست مطالب
این فایل شامل بخش های زیر است
گروه طراحی
مساحت
موقعیت بنا
کانسپت
پلان طبقات
و

 
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است
به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور و در آستانه آغاز سال تحصیلی، طرح مهربانی در مهر» به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب های کمک درسی برای کودکان و دانش آموزان در استان‌های سیل زده، اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به دنبال برگزاری موفق پویش بهار مهربانی» که با هدف کاهش آلام مردم به ویژه کودکان، کاهش آسیب‌های اجتماعی، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در مناطق سیل‌زده اجرا شد، طرح مه
به همت همکاران کتابخانه باقرالعلوم (ع) نشست کتابخوان مدرسه ای در مدرسه بیتا قباییان فرون آباد در دی ماه 96 برگزار گردید. در این نشست 5 نفر از دانش آموزان به معرفی کتابهای خوانده شده خود برای سایر همکلاسی هایشان پرداختند. کتابهای دانستنی ها، آینده کره زمین، ملیکا مام خورشید عدالت، دایره المعارف طبیعت و دانشنامه بدن انسان در این نشست معرفی شد. در انتها با اهدای لوح تقدیر و جایزه از دانش آموزان تقدیر شد.
پیرو نامه مورخ 98/1/19 نهاد کتابخانه های عمومی کشور درخصوص ساعت
کار کتابخانه های روستایی، بدینوسیله ساعت کار تمامی کتابخانه های روستایی
استان به شرح ذیل اعلام می گردد:
روزهای شنبه ، یکشنبه ، دوشنبه
بعدازظهرها از ساعت 12 لغایت 18/30 عصر

روزهای سه شنبه ، چهارشنبه ، پنجشنبه
صبح ها از ساعت 8 لغایت 14/30 عصر
به همت مریم محمدحسینی مسئول کتابخانه محمد رهگذر به مناسبت عید سعید قربان جمع خوانی کتاب تاریخ انبیاء از آدم تا خاتم الانبیاء در این کتابخانه برگزار شد. در این جلسه که اعضاء فعال کتابخانه حضور داشتند محمدحسینی ابتدا ضمن تبریک عید بزرگ مسلمانان توضیحاتی در مورد عید سعید قربان، مناسک حج، روز عرفه ارائه کرد سپس اعضاء شرکت کننده بخش هایی از کتاب تاریخ انبیاء را جمع خوانی کردند.
با استفاده از این دستور می توان دریافت که فایل اجرایی یک برنامه ( execute ) برای اجرا به چه کتابخانه (ها) ای وابسطه است.برای دیدن وابستگی برنامه ی ls که به چه کتابخانه‌هایی وابستگی دارد،  ابتدا مسیر اجرایی را پیدا نموده و سپس با ldd توابع را جستجو میکنیم.
# which ls
خروجی دستور:
# /bin/ls
سپس دستور را به ldd میدهیم
# ldd /bin/ls
برای راحتی می توان به صورت زیر عمل کرد(خلاصه سازی دو مرحله در یک مرحله)
# ldd `which ls`
در مثال بالا ابتدا دستور داخل ‘` اجرا شده سپس خروجی آن دقیقا
بمنظور کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش آسیب‌های اجتماعی
در مناطق سیل‌زده، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در میان هیاهوی
آواربرداری و امداد رسانی ، کتابخانه ها  اقدام به جمع آوری این اقلام  مذکور می کند.


علاقه مندان می‌توانند کتاب‌ها، اسباب بازی‌ها و سایر
هدایای فرهنگی خود را برای ارسال به مناطق سیل زده کشور  به نزدیکترین کتابخانه عمومی تحویل دهند.  فهرست کتابخانه‌های عمومی استان در پرتال اداره کل کتابخانه‌های عمومی همدان به ن
 با بررسی عملکرد کتابخانه های عمومی استان؛
کتابخانه های برتر استان در حوزه فعالیتهای فرهنگی در ماههای اسفند و فروردین معرفی شدند
کتابخانه امام حسین(ع) زاهدان و شهید بهشتی خاش دو کتابخانه فعال استان در حوزه فرهنگی در ماههای اسفند و فروردین برگزیده شدند.
  
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛کتابخانه عمومی
شهید بهشتی خاش به عنوان کتابخانه برتر ماه اسفند و کتابخانه امام حسین(ع)
زاهدان به عنوان کتاب
اجرای" طرح مهربانی
درمهر" در کتابخانه های عمومی شهرستان قدس
 
به همت اداره کتابخانه های
عمومی شهرستان قدس ودرآستانه آغاز سال تحصیلی،طرح" مهربانی در مهر" به
منظور تهیه نوشت افزار اسلامی-ایرانی وکتاب های کمک درسی برای کودکان و دانش
آموزان در کتابخانه های عمومی شهرستان قدس اجرا می شود.
به گفته سیده فهیمه اطهری رئیس اداره کتابخانه های
عمومی شهرستان قدس ،به دنبال برگزاری موفق پویش بهار مهربانی» که با هدف کاهش
آلام مردم به ویژه کودکان، کاهش آس
مریم کاردکرکارشناس امورمشارکتهاوخیرین کتابخانه های عمومی مازندران به دستور خانم دکترفلاح معاون امورکتابخانه ها وهمکاریها مورخه 98/6/2 به مناسبت تبریک صمیمانه وگرامیداشت روزپزشک از همکاری چندتن ازپزشکان متعهدودلسوز ساری به سبب تعامل درانجام امورات خیرخواهانه وترویج فرهنگ کتابخوانی ازکتابخانه های عمومی استان بالاخص حمایت مالی وپرداخت حقوق ماهیانه به کودکان کتاب که کودکان کاربودندبه جهت مطالعه وحضورمنظم درسالن های مطالعه کتابخانه
قانون تأسیس و نحوه‌ی اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی کشور
آیین نامه اجرایی قانون تأسیس و نحوه‏ ی اداره کتابخانه‏‏ های عمومی کشور
سند چشم انداز نهاد کتابخانه‏ های عمومی در افق ایران 1404
منشور اخلاق حرفه ای کتابداران کتابخانه‏ های عمومی کشور
شیوه نامه ایجاد کتابخانه عمومی نهادی
شیوه‏ نامه تأسیس کتابخانه ‏های عمومی مشارکتی و مستقلدستور العمل اجرایی شیوه نامه تأسیس کتابخانه های عمومی مشارکتی و مستقل
دستورالعمل نام‏ گذاری کتابخانه ‏ه
علوم انسانی1- زهره صباحی رتبه ۴۰    کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران2- پریا جهانی سه قلعه رتبه ۲۰۴   کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران3- امیرعلی اصغری رتبه ۱۰۳۸   کتابخانه عمومی سلمان فارسی شهر گلبهار4- مهسا خدایی رتبه ۱۱۶۲     کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران
ریاضی 1- امیر حسین ملایی رتبه ۷۴    کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام شهر چناران2- سلمان بافنده تمیزکار رتبه ۲۹۱   کتابخ
کتابخانه کارمندی راما مدل 204
شکل هندسی: مستطیل
جنس: MDF
تعداد طبقات: 2 طبقه
تعداد درب: 1 درب
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 204
اگر به یک کتابخانه جمع و جور و زیبا برای استفاده در محل کار خود احتیاج دارید، کتابخانه کارمندی راما مدل 204 انتخاب مناسبی برای شما که در دسته کمد فایل و قفسه اداری قرار می گیرد.
این کتابخانه دارای دو طبقه و یک کمد درب دار می باشد و با ابعاد 45 سانتی متر طول، 34 سانتی متر عرض و 160 سانتی متر ارتفاع عرضه شده است.
جنس سطح و بدن
کتابخانه کارمندی راما مدل 202
شکل هندسی: مستطیل
جنس: MDF
تعداد طبقات: 3 طبقه
تعداد درب: 2 درب
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 202
یکی از وسایل پرکاربرد در اتاق های کارمندان و کارشناسان در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و دیگر محیط های اداری، کتابخانه است که علاوه بر کتاب، می توان از آن برای قرار دادن اسناد اداری، پوشه و زونکن نیز استفاده نمود.
کتابخانه کارمندی راما Rama 202 یکی از کتابخانه های باکیفیت موجود در بازار است که محصول شرکت ایرانی راما چوب م
کتابخانه مدیریتی راما مدل بارانیک
شکل هندسی: مستطیل
جنس:MDF
تعداد طبقات:5 طبقه
تعداد درب:2 درب
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه بارانیک راما
کتابخانه مدیریتی یکی از انواع مبلمان اداری است که دارای ابعاد بزرگتری به نسبت کتابخانه های معمولی است.
کتابخانه باکس مدل بارانیک راما به منظور استفاده در اتاق مدیران ادارات، شرکت ها، کارخانجات، بیمارستان ها، هتل ها، بانک ها و دیگر محیط های سازمانی طراحی و تولید می شود.
کتابخانه مدیریتی بارانیک راما Rama
به زبان ساده مفهوم کتابخانه نیز تا حدودی شبیه به فریم‌ورک است. (چندین کتابخانه در کنار هم می‌توانند یک فریم‌ورک را ایجاد کنند)
در حقیقت کتابخانه‌های برنامه‌نویسی مجموعه‌ای از کلاس‌ها و توابع آماده هستند که به صورت یکجا جمع شده و برنامه‌نویسان آن‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهند، معروف‌ترین کتابخانه‌ی موجود برای جاوا اسکریپت jQueryنام دارد، شما می‌توانید با استفاده از آن به توابع متنوع و زیادی از JavaScript دسترسی
مولفان، مترجمان و نویسندگان تازه فعالیت برای چاپ او‌لین کتاب خویش سوال ها زیادی در ذهن دارند . که برای این سوالهای پاسخ اشتباه پیدا کرده‌اند! یا این که حتی پاسخی برای این سوال ها نیافته‌اند . ما قصد داریم صفر تا صد مراحل چاپ کتاب را به شما فراگیری دهیم . فرآیند  چاپ بنرچاپ ديجيتال کتاب گام اول: مولف یا مترجم، محتوایی را جمع آوری و یا اخلاق و رفتار می‌کند . گام دوم: تایپ و حروف چینی نوشته‌ها دومی سطح می باشد . قدم سوم: نوشته توسط یک یا گروهی ا
همزمان با اولین سالگرد تاسیس کتابخانه وایام مبارک تاسوعاوعاشورای حسینی نشست کتابخوان در کتابخانه هشت بهشت برگزار شد.در این نشست "کتاب غریب مادر امام حسین(ع)"توسط "فاطمه فاضلی مقدم "معرفی و با طرح سوال امام حسین شهید شد چون؟استدلال های جالب کودکان در مورد واقعه کربلا مطرح و زندگی امام حسین وعلت شهادت برای ایشان بیان شد.
همچنین در این نشست کتاب"قصه هایی از امام کاظم(ع)"توسط"ریحانه آلبوغبش"
کتاب "جوامع الحکایات"توسط"المیرا تلنگری"
کتاب "چشمه ای
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

بين هلالين مدرسه خوب فارکس تریدر پرس اکستروژن ꧂【زودیاک】꧁ تبادل لینک خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان نمایندگی وستینگهاوس و جنرال الکتریک و ویرپول کانال اموزش فتوشاپ نمایندگی دوربین مداربسته داهوا