نتایج جستجو برای عبارت :

پنل دوش Libra مدل VIVAS

در روزگاری که استرس و فشارهای شغلی، امان از هر انسانی بریده است و پزشکان مسبب اکثر بیماری های بشر را فشار عصبی می دانند، شاید بتوان با استفاده از روش هایی ساده، گامی بلند در کاهش این فشارها برداشت. یکی از موثرترین این راه ها آبدرمانی است که نقش آن را در زندگی آپارتمانی، دوش و سیستم های حمام این نقش را ایفا می کنند. لیبرا با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها ، قالبها و تجهیزات روز دنیا ، مهندسین مجرب ایرانی و نیروهای آموزش دیده متخصص و استفاده
چگونه Libra ، Cryptocurrency فیس بوک ، برای شما کار می کندما cryptocurrency جدید را خراب می کنیم و آنچه شرکت امیدوار است بتوانید با آن کار کنید ، حتی اگر هنوز کاملاً وارد نشده باشد.
Image شرکای مؤسس انجمن تعادل ، که بر طراحی و انتشار ارز نظارت خواهند داشت.شرکای بنیانگذار انجمن Libra که نظارت بر طراحی و انتشار ارز را انجام می دهند. CreditCreditLibra Associationناتانیل پوپر مایک اسحاقتوسط ناتانیل پوپر و مایک اسحاق18 ژوئن 2019
Leer en españolفیس بوک و یک کنسرسیوم از 27 شریک در روز سه شنبه ر
شبکه اجتماعی محبوب فیسبوک سرانجام وایت پیپر ارز دیجیتال و سیستم مالی بر پایه بلاک چین مخصوص به خود را دیروز منتشر کرد.
تا همین چند وقت پیش، صبحت ها درباره پروژه لیبرا و ارز دیجیتال فیسبوک در حد گمانه زنی و شایعه بود اما ظاهرا فیسبوک حالا کاملا قصد خود برای به اجرا در آوردن این پروژه نمایان کرده است.
طبق توضیحات وایت پیپر، استیبل کوین جهانی فیسبوک، libra بر روی بلاک چین مقیاس پذیر و بومی Libra کار خواهد کرد و پشتوانه آن مجموعه ای از دارایی هایی
چند هفته گذشته خبر های مربوط به استخراج ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین در ایران بسیار داغ بوده است. از اعلام خبر تبدیل استودیو حالا خورشید به مزرعه بیت کوین تا خبر هایی در خصوص تعیین بهای برق ویژه ماینر ها….حال که استخراج ارز در ایران بسیار محبوب شده است، هر روز خبر هایی در این خصوص از نقاط مختلف ایران شنیده می شود.
خبر گزاری فارس از کشف تعداد زیادی دستگاه استخراج خبر داد. این دستگاه ها حتی گاهی از برق غیر مجاز استفاده می کنند. در جلسه شورای ش
چند هفته گذشته خبر های مربوط به استخراج ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین در ایران بسیار داغ بوده است. از اعلام خبر تبدیل استودیو حالا خورشید به مزرعه بیت کوین تا خبر هایی در خصوص تعیین بهای برق ویژه ماینر ها….حال که استخراج ارز در ایران بسیار محبوب شده است، هر روز خبر هایی در این خصوص از نقاط مختلف ایران شنیده می شود.
خبر گزاری فارس از کشف تعداد زیادی دستگاه استخراج خبر داد. این دستگاه ها حتی گاهی از برق غیر مجاز استفاده می کنند. در جلسه شورای ش
تجهیزات حمام : حمام خانه شما یکی از معدود فضاهایی در خانه است که به شما آرامش می‌دهد و شما را آماده یک روز تازه می‌کند. هیچ‌چیز بهتر از خلق ایده‌ها و تجربه‌های جدید در حمام نیست. اگر مشغول بازسازی حمام خانه خود هستید و یا فقط می‌خواهید تغییراتی در آن ایجاد کنید ما در این مطلب  نوآوری بسیار جالب را به شما معرفی می‌کنیم.
1. مواد و مصالح سنتی حمام با کارکردی مدرن
حمام جایی است که ما می‌توانیم در آن به آرامش برسیم و هیچ‌چیز نمی‌تواند مانند ا
در سال گذشته قیمت بیت کوین اولین ارز دیجیتال نوسانات زیادی داشت که حتی تا 3 هزار دلار هم رسید.
این کاهش قیمت ارزهای دیجیتال به گونه ای بود که اکثر کاربران از خرید و فروش ارز دیجیتال منصرف شده بودند و منتظر بالا رفتن قیمت ها بودند.
افزایش قیمت بیت‌کوین از ابتدای سال ۲۰۱۹ روند صعودی را طی کرد و امروز با عبور از مرز ۱۰ هزار دلار، به کانال ۱۱ هزار دلار وارد شد.
قیمت بیت‌کوین امروز از مرز ۱۰ هزار دلار عبور و پس از ماه‌های ابتدایی
سال ۲۰۱۸، رکورد ج
طبق گزارش بلومبرگ در تاریخ ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین)، بعد از انتشار شایعاتی در مورد ابداع ارز دیجیتال اختصاصی فیس بوک، تیم دراپر میلیاردر و سرمایه گذار ریسک پذیر برجسته، با مدیران اجرایی این شرکت برای سرمایه گذاری در پروژه مذکور ملاقات خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، دراپر در گفتگو با بلومبرگ در مورد پروژه توسعه احتمالی ارز دیجیتال اختصاصی فیسبوک، اظهار علاقمندی کرده و مایل است بداند آیا این پروژه به اندازه کافی خوب است یا نه.
این اقدام در پی 
تبلیغات مربوط به فناوری بلاک چین، اخبار صنعت ارزهای دیجیتال و همچنین رویدادها و مواد آموزشی مختص به این ارزها، هم‌اکنون می‌توانند بدون تایید قبلی، در فیس بوک به نمایش گذاشته شوند. فیس بوک، غول رسانه‌ی اجتماعی، این خبر را روز ۸ می (۱۸ اردیبهشت)، در Facebook Business منتشر ساخت.
این خبر نشانگر تغییرات ایجاد شده در ت‌های این شرکت نسبت به سال گذشته است. طبق ت آن زمان فیس بوک، تبلیغ‌کنندگان فناوری بلاک چین باید پیش از انتشار تبلیغ
فیس‌بوک، غول شبکه‌های اجتماعی، در نظر دارد ارز دیجیتال خود را که گلوبال‌کوین (Globalcoin) نام دارد در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۰ عرضه کند. بر اساس گزارشی که بی‌بی‌سی روز گذشته، ۲۴ می (۳ خرداد) منتشر کرد، این ارز دیجیتال در سیستم پرداختی فیس‌بوک مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
در گزارش بی‌بی‌سی اشاره شده است که فیس‌بوک آزمایش‌های مربوط به ارز دیجیتالش را تا پایان سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رساند. در حالی که طبق گزارش بی‌بی‌سی
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها