نتایج جستجو برای عبارت :

حسن شهرستانی

مختصر نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پایه دهم دوره دوم متوسطه مرحله شهرستاني(کتبی وعملی)+فرم های داوری
ترجمه مورد تایید و بدون اشتباه درمورد نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پایه دهم دوره دوم متوسطه مرحله شهرستاني(کتبی وعملی)+فرم های داوری را از اینجا خریداری نمایید.
Do you have any familiarity with writing about نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پایه دهم دوره دوم متوسطه مرحله شهرستاني(کتبی وعملی)+فرم های داوری?
دانلود فایل نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پ
توضیح درباره عمومی و آزاد
به درخواست شما دانشجویان عزیز نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پایه یازدهم دوره دوم متوسطه مرحله شهرستاني(کتبی وعملی)+فرم های داوری را با نسخه قابل ویرایش در سایت قرار دادیم.
مهمترین بخش فایل نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پایه یازدهم دوره دوم متوسطه مرحله شهرستاني(کتبی وعملی)+فرم های داوری چیست؟
آیا در این پیج از وبسایت لیست مقالات پیرامون نمونه سوالات مسابقات آزمایشگاهی پایه یازدهم دوره دوم متوسطه مرحله شهر
امروز مورخ ٩٨/٦/٧ جوادافسرده نیروی انسانی کتابداركتابخانه عمومی تازه افتتاح شده دكتر جهانگیری حسین آباد بهشهر در اداره كل حضور یافته و نسبت به فراگیری موارد اداری اقدام نموده است.آقای افسرده در بخشهای مختلف طی امروز و روزهای آینده حضور خواهد یافت و با تك تك حوزه ها آشنایی یافته و آموزشهای لازم را خواهد دید.كتابخانه عمومی دكتر جهانگیری شهرستان بهشهر در هفته دولت امسال با حضور مدیران استانی و شهرستاني افتتاح شد.
مرحله شهرستاني چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه به صورت منطقه ای با حضور متسابقین شهرستانهای اهر کلیبر و ورزقان در شهرستان اهر برگزار می شود.
حجت الاسلام خلیلی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اهر با اعلام این خبرگفت: با تجمیع شرکت کنندگان به صوررت منطقه ای شرکت کنندگان شهرستانهای اهر، ورزقان و کلیبرهفته جاری در شهرستان اهر به رقابت خواهند پرداخت .
حجت الاسلام خلیلی افزود :  مرحله شهرستاني این دور
به نام خدا
*۲۴خرداد سالروز درگذشت آیت الله شهرستاني*
خبر آمد شهابی سرنگون شد و خورشیدی فرو شد جام خون شدخبر آمد که مردی از حکیمان به آغوش خدایش رهنمون شدوازاین تن که ظلمانی و خاکی استبه سوی اقدس رضوان برون شددر آغاز رجب ماه عبادت رجاء هر چه خیری را فزون شدبه مصداق رجال حق هم اینکو منهم ینتظر را آزمون شدچگونه رفت در حالی که دلهازهجر جانگذازش لاله گون شدبه حق آن خط شهرستاني ماتمام این حواشی را متون شدزشهد صحبتش جانهای تشنه صلاخوان همچو نای ا
 
یادوارۀ 39 شهید تعزیه خوان استان اصفهان ( اولین یادوارۀ استانی و دومین یادوارۀ شهرستاني ) در روز جمعه ( 1 شهریور ماه 98 )، در محل تالار فرهنگی شهرداری دولت آباد، توسط سپاه و بسیج هنرمندان شهرستان برگزار شد.در این مراسم _ که ذاکران و خادمان حسینی (ع) از شهرستانهای مختلف استان، و نیز ائمه محترم جمعه و مسئولین محترم شهرستاني و استانی، در آن حضور داشتند _، نمایندۀ محترم شهرستان، جناب آقای حاجی و نیز سردار فدا، رئیس محترم سپاه اصفهان به ایراد سخن پر
خلاصه داستان شبی که ماه کامل شد:این فیلم سینمایی روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستاني می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد. 
رضا صفاری سامانی» امروز (۲۲ اسفند) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: کلاس های آموزشی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به صورت هفتگی ویژه جوانان و نوجوانان و با دعوت از اساتید برجسته استانی و شهرستاني در مسجد جامع سامان برگزار می شود. مسئول کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع شهر سامان در ادامه افزود: رشته های مفاهیم، تجوید، ترتیل و قرائت قرآن ویژه جوانان و نوجوانان در کانون فرهنگی هنری نور مسجد جامع شهر سامان برگزار می شود. صفاری سامانی
جشنواره روستا‌ها و عشایر دوستدار کتاب در زرند
 
️فرماندار زرند با تاکید بر احیا فرهنگ روستا و روستا نشینی در جامعه، از برگزاری جشنواره روستا‌ها و عشایر دوستدار کتاب در زرند خبر داد.
 جلسه شورای کتابخوانی و هماهنگی برگزاری جشنواره روستا‌ها و عشایر دوستدار کتاب در راستای ابلاغ دستورالعمل اجرایی و فراخوان کشوری برگزاری ششمین جشنواره مذکور، در محل دهیاری روستای احمدآباد به ریاست علی صادق زاده فرماندار تشکیل شد.
️فرماندار زرند دراین نشس
توی ایران
یه خواستگار داشتم
که قیافه ش دقیقا شبیه قاتل های زنجیره ای بود
 
استخدام دولت بود
 
مثلا مدیر بخش بازرگانی کوفت و زهرمار فلان شرکت ملی.
 
جدا شبیه قاتلا بود.
 
جشماش خیلی ورقلمبیده بود و خونی
 
واقعا میترسیدی ازش.
 
داداش پای خانمش رو از اون قسمت ساق شکسته بود یه بار از بس کتکش زده بود.
 
تهرانی بودن.
 
خانمش شهرستاني بود.
 
برای همین بابای من مخالف صد در صد دادن دختر به یه تهرانی بود.
 
همیشه میگفت بری دیگه برای همیشه رفتی. ساده ای، هر ب
سهیل سلیمی و کارگردانی شش مستند برای نوروز98 سهیل سلیمی کارگردانی مستندهای "میکائیل / برفراز گذشته ها / بانوی آینه و ابریشم / پشت دیوار باغ / سفر زندگی / سیاوش در صحنه" را برای نوروز 98 در قالب مجموعه مستند پرتره "رخ" ساخته است که در ایام نوروز از شبکه مستند سیما پخش شد. در این مستند ها به زندگی و آثار هنرمندان بزرگ سینما و تاتر و تلویزیون پرداخته شده است. که به ترتیب نام فیلم، عبارتند از: میکائیل شهرستاني / جمشید گرگین / ثریا قاسمی / رضا بنفشه خواه /
جوایز:
به‌برگزیدگان‌جشنواره‌در‌دو‌سطح‌ملی‌و‌شهرستاني‌هدایایی‌به‌شرح‌ذیل‌اهدا‌میشود:
سطح ملی
از‌80 نفر‌برگزیده‌فردی‌)به‌ازای‌هر‌رشته‌10 نفر(در‌بخشهای‌مختلف‌با‌لوح‌سپاس،‌تندیس‌جشنواره‌مطابق‌جدول‌
زیر‌تقدیر‌میشود.
گروه‌سنی کودک نوجوان جوان‌و‌بزرگسال
رشته نقاشی
پویش
کتابخوان‌
مجازی
چهار‌
گزینهای
پویش مجازی‌
نشست کتابخوان
نقاشی چهار‌گزینهای
معرفی‌
کتاب
پویش‌مجازی‌
نشست‌کتابخوان
مبلغ‌به‌ریال 2 میلیون
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا
فیلم سینمایی تمرین برای اجرا به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد علی سجادی در ژانر اجتماعی ساخته شده در این فیلم بازیگرانی مانند میکائیل شهرستاني، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… نقش آفرینی کرده اند فیلم جدید تمرین برای اجرا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : محمد علی سجادی
موضو
فرماندار میامی  نیز در این مراسم، گفت: باید زمینه ورود سرمایه‌گذاران صنایع تبدیلی به کسب و کارهای جدید دراین شهرستان با توجه به ظرفیت‌های بخش‌های مرکزی وکالپوش فراهم شود تا بتوانیم از ظرفیت‌های فراوان شهرستان به خوبی استفاده کنیم.
 
همایش یک‌روزه پسته کوهان از روستاهای توابع میامی هم‌زمان با شامگاه پنج‌شنبه با حضور نماینده شاهرود و میامی در مجلس، مدیرکل دفتر دهیاری‌ها و شهرداری‌های استانداری سمنان، فرماندار میامی و مسئولان شهرست
یکی از اون سه تا کتابی که امیر حسین بهم داده بود رو امروز شروع و تموم کردم!
یه کتاب بود راجب یه دختر شهرستاني که رشته اش نقاشی بود و برای درس میاد تهران! که یه سری اتفاقا براش میافته
نمیدونم علت اینکه این کتابو بهم داد چی بود!!و اینکه اتفاقای توش اصن اتفاقای جالبی نبود!
الان خیلی از دست کتابه عصبانیم!چون نفهمیدم اخرش پسره چیشد!!
ولی یه سولل تو مغزم میچرخه که خب چرا این کتابو داده به من؟!
امروز علاوه بر اون کتاب درس هم خوندم و کارای زیادی کردم.
ول
نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی در ملکان ایجاد می‌شود.
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز:
خدادادی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی گفت:
ملکان تنها شهرستاني است که امکان ایجاد این منطقه ویژه اقتصادی در آن فراهم است چرا که ۶۰۰ هکتار برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی ملکان اختصاص یافته است.
او با اشاره به منطقه ویژه اقتصادی ملکان اظهار داشت: قانون اساسی ایران جزو مترقی‌تری
 
مسئول میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نهبندان با بیان اینکه برای رفع این مشکلات هنرمندان باید در زمینه آموزش، تلاش بیشتری کنند، تصریح کرد : افراد برای چگونگی عرضه محصولات خود باید از سطح شهرستاني پا را فراتر گذاشته و در سطح استان و کشور محصولات صنایع دستی را معرفی کنند.
 
شبانی مسئول میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان نهبندان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، گفت: هنرمندان صنع
یک تور زیارتی مشهد مقدس داریم .!
اعضا تمام مسیر رفت و برگشت را زدند و رقصیدند و آواز خواندند. توی هتل هم در تمام مدت اقامت از بیشتر اتاقهای اعضای تور، کلا صدای بشکن و دست و آواز می آمد. شب هم تور لیدر محترم، یکی از اتاقها را که زورش میرسید تبدیل به پاتوق ورق بازی کرد تا کله سحر!
والا ما هم موافق خوشی و شادمانی و روحیه ایم اما به این هم معتقدیم که هر کاری، جای خودش را میخواهد و بعضی چیزها اعم از حرف و جا و سفر و . هم حرمت دارد. 
پ.ن: صاحب تور یک جوان
باوصول بخشنامه اعلام نتیجه مسابقات فرهنگی وهنری دانش آموزان آین دبیرستان با کسب 13رتبه حائز برترین ها شدند که بشرح ذیل میباشد .
نتایج:
1- سید محمد             نستعلیق                 رتبه اول
2-ابوالفضل براتی                    نگارگری                   رتبه اول 
3-حسین خلیلی مقدم             نقاشی                    رتبه اول 
4- سبحان لقمانی                  نقاشی                     رتبه دوم 
5-ایمان همت نیا                    کاریکاتور                    رتبه
دانلود فیلم تمرین برای اجراکارگردان: محمدعلی سجادیژانر: تاریخیسال تولید: 1394تاریخ انتشار: پاییز 1398مدت زمان: 95 دقیقهکیفیت: WEB-DLتهیه کننده: محمدعلی سجادیبازیگران:میکائیل شهرستاني، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوادارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده، نسیم میرزاده، ماهور سجادی با حضور شمس لنگرودیخلاصه داستان:یک کارگردان تئاتر تصمیم می‌گیرد تا با جمع کردن گروهی بتواند داستان سیاوش را
مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره رضوی در دو سطح ملی و شهرستاني با تقدیر از برگزیدگان بخش‌های مختلف برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، طبق ت‌گذاری اعلام شده از سوی دبیرخانه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به دلیل استقبال و حجم زیاد شرکت کنندگان در این دوره، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در دو مرحله ملی و شهرستاني برگزار خواهد شد.
به‌این‌ترتیب، مراسم اختتامیه جشنواره در سطح ملی روز پنجشنبه ۲۴ مرداد با تقدیر از ۱۰۴ نفر ا
امروز در نماز جمعه دیدم کانون مداحان در بنری به برنامه چند روز پیش تالار شهرداری معترض شده بودند .کار خوبی است ولی درکل مابسیجیان وامت حزب الله باید از خواب خرگوشی خودمون بلند شیم و نگذاریم دستاوردهای انقلابمون را جمعی غرب گرای دنیاپرست به سخره بگیرند .اون هم در شهرستاني مذهبی مثل برخوار که چنین چیزهایی به خود ندیده است .بچه بسیجی ها با مثل قبل جرات و شهامت خود را به نمایش گذاشته تا چنین کسانی که احتمالا از اسلام فقط نامی را برخود دارند و به
چیزی ک نگرانش بودم اتفاق افتاد
اونوقتی که به همسرم بله گفتم، نمیدونستم ک همچین چیزهایی هم ممکنه پیش بیاد
اون هم انقدر زود
طول مدت محرمیت مون دو و نیم ماه بود که حدود 20 روز و در سه مرتبه، طعم فراق رو چشیدیم.
بعد از عقد هم، خیلی.! 
تلخ ترین تجربه ی زندگی من همین فراق 24 روزه ی بعد از عقدمون بود.
و هنوز به آرامش نرسیده دوشنبه شب همسرم گفت همون که نگرانش بودیم شد زهرا.
گفتم چی؟
گفت حوزه ترم تابستونه ارائه نمیده.
و این، برای همسر شهرستاني من یعنی بی ج
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش چناران گفت: دبیرستان امام رضا(ع) واحد 11 و 15 چناران در پیاده سازی شش ساحت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گام های عملی و موثری برداشته است.
 
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش،" حسین عیدی" در جلسه انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان امام رضا(ع) واحد 11 ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ماه صفر و اربعین حسینی افزود: کسب رتبه های قرآنی، فرهنگی، هنری، ورزشی، علمی در سطوح شهرستاني، استانی و کشوری دانش آم
امروز رو در مایکروسافت گذروندم.
صبح ساعت ۷ به زور بیدار شدم و اماده شدم به سمت مایروسافت که از خونه قشنگ من فقط ۱۰ دقیقه فاصله داشت.
سردددد بود و بارونی.
زیر بارون رسیدم و چشمم به جمال مایکروسافت روشن شد.
۸ تا ادم خفن از سرتا سر دنیا اومده بودن که روز یادگیری تقویتی ماشینی رو برگزار کنن
از پذیرایی که مایکروسافت کرد هم نگماز میان وعده ها و نهار و عصرونه و
از بین ارائه دهنده ها ۴ تا استاد زن بودن.یکیشون ساده اما شیک بود و میانسال بلون
طر ح های اجرایی در آموزشگاه
برگزاری بازارچه میلاد و شرکت فعال اولیاء در راستای شعار سال
برگزاری کارگاه تولید گل های زینتی
 
برگزاری مهمانی شهداء
برپایی نمایشگاه دیروز ما امروز ما فردای ما حضور مسئولین استانی مدیر کل تربیت بدنی استان بخشدار جونقان و مسئولین شهرستاني و شهر چلیچه بازدید مسئولین از نمایشگاه طرح جمع آوری زباله های محوطه امامزاده سید سعید چلیچه در راستای حفظ محیط زیستطرح استفاده مجدد از زباله های دور ریز جهت تحویل به بهزیستی
   سه شنبه ی بهاری، 20 فروردین 1398نمایش های رادیویی شده است یک مُشت هزل گویی و خُزئبلاتِ آب دوغ خیاری که از سرِ بی محتویی، خودِ گویندگان را بی میل کرده است. یک کمی پیش از اینتقریباً یک ماه پیش، یک سری نمایش های رادیویی از شبکه ی نمایشش پخش می شد که ساخته شده در دوران به اصطلاح قدیم بود، شاید پیش از انقلاب! به دُرُستی نمی دانم که آن نمایش ها در چه تاریخی ساخته شده بودند اما هر چه که بودند،خوب و کمی پُرمحتوا تر از نمایش های کنونی. از شنیدن شان لذت م
تماشای آنلاین سریال متهم گریخت قسمت هجدهم
دانلود سریال متهم گریخت قسمت 18
نام سریال: متهم گریخت
ژانر: کمدی | اجتماعی
کارگردان: رضا عطاران
سال تولید: 1384
بازیگران: سیروس گرجستانی ، مریم امیرجلالی ، سعید آقاخانی ، علی صادقی ، رضا عطاران ، شهربانو ، ملیکا زارعی ، علی‌رضا جعفری ، لیدا فتح اللهی ، محمود بهرامی ، احمد پور مخبر ، فلور نظری ، سیدجلال طباطبایی ، سروش جمشیدی ، رضا داوودنژاد …
خلاصه داستان : هاشم آقا (سیروس گرجستانی) و خانو
تماشای آنلاین سریال متهم گریخت قسمت هفدهم
دانلود سریال متهم گریخت قسمت 17
نام سریال: متهم گریخت
ژانر: کمدی | اجتماعی
کارگردان: رضا عطاران
سال تولید: 1384
بازیگران: سیروس گرجستانی ، مریم امیرجلالی ، سعید آقاخانی ، علی صادقی ، رضا عطاران ، شهربانو ، ملیکا زارعی ، علی‌رضا جعفری ، لیدا فتح اللهی ، محمود بهرامی ، احمد پور مخبر ، فلور نظری ، سیدجلال طباطبایی ، سروش جمشیدی ، رضا داوودنژاد …
خلاصه داستان : هاشم آقا (سیروس گرجستانی) و خانو
خب همه ما استیو جابز را می شناسیم! نابغه ایی که با یک سیب گاز زده دنیا را تکان داد! خیلی از افراد با الهام گرفتن از سبک استیو برنامه ریزی کاری می کنند. اما خود جابز شیوه فکری و مدیریتی اش را چگونه به دست آورده؟ در این کتاب صوتی از چگونگی تاسیس اپل با همکاری استیو وازنیاک و تولید اولین رایانه شخصیشان با عنوان اپل ۱ و ۲ و همچنین درباره چرایی جداییش از اپل در سال ۱۹۸۵ باخبر می‌شویم. همچنین جملات کوتاه آموزنده و تاثیرگذار او را که در نشست‌های مختل
هوالرزاق
خدمات حمل و نقل جابه جای اثاث منزل و غیره یخچال، لباسشویی، مبلمان، گاز، کولر، بوفه، گاوصندوق ، سرویس خواب ، جهیزیه و غیرهباکارگران سابقه کار، مجرب و مخصوص اسباب کشی بسته بندی و تخلیه بارهای شهرستاني به کل نقاط کشور باماشینهای جحشه ایسیزو و نیسان وانت مجهز به پتو و ضربه گیربصورت شبانه روزی ، بیمه و بارنامه ۲۴ساعت آماده پاسخگویی شما هستیم. 
09011447878 - 09169168955
یک چیزی رو من به جودی ابوت خیلی خرده میگیرم
اینکه
درسته
تو از بچگی با ترس و وحشت بزرگ شدی
کلا به خاطر به دنیا اومدنت همیشه مورد تمسخر قرار گرفتی
با حس عذاب وجدان بزرگت کردن
حس خود کم بینی داری
حس میکنی از ادمها پایین تری لابد که اینجوری رفتار میکردن باهات

آدمها رو دوست داری
ترجیح میدی برای کسی که دوسش داری و کلا برای هیچ کس، هیچ دردسری درست نکنی
ولی خیلی خیلی بده که یه پسری تو رو بخواد، خیلی هم بخواد، هر کاری هم انجام بده که تو خوشحال بشی، 
پسر
دانلود فیلم تمرین برای اجرا به کارگردانی محمدعلی سجادی, فیلم سینمایی تمرین برای اجرا با کیفیت Full HD,
دانلود فیلم تمرین برای اجرا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا با کیفیت عالی 1080p
لینک د انلود قرار گرفت
دانلود فیلم تمرین برای اجرا
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : محمد علی سجادی
بازیگران: میکائیل شهرستاني، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، د
 
دانلود فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد
ژانر : جنایی , عاشقانه , مهیجزبان : فارسیمدت زمان : ۱ دقیقهسال تولید : ۱۳۹۷کیفیت : HDفرمت : MP4محصول : ایرانتهیه‌کننده : محمدحسین قاسمینویسندگان : نرگس آبیار ، مرتضی اصفهانیستارگان : الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا ، پدرام شریفیکارگردان : نرگس آبیارخلاصه داستان : شبی که ماه کامل شد ، فیلمی جنایی و عاشقانه محصول سال ۱۳۹۷ به کارگردانی نرگس آبیار می‌باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره ف
خلاصه داستانهاشم آقا (سیروس گرجستانی) و خانواده اش در شهرستاني نه چندان دور زندگی ساده‌ای دارند. او تا پیش از شدت بیماری در مغازه‌ای اجاره‌ای به تعمیر اگزوز مشغول بوده ولی به علت بیماری پزشکان او را از انجام کارهای سنگین منع کرده‌اند. از طرفی دختر دانشجویش (لیدا فتح الهی) در تهران برای او شغلی پیدا و خانه‌ای را اجاره می‌کند. هاشم آقا به ناچار کارش را تعطیل و به تهران مهاجرت می‌کند. مهاجرت هاشم آقا به همراه مادر (شهربانو ) و همسرش (
مقاله های مرتبط:پوشش زومیت از نشست خبری سیزدهمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسلایرانسل ۴۳ درصد از تسهیم بازار تلفن همراه ایران را دراختیار داردبیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل، در قضیه رویداد این اپراتور به وابستگی ادخال به چهاردمین سال فعالیت خود، اطلاعاتی درباره ی شرایط پشتیبانی ایرانسل از کاربران ارائه کرد. براساس اطلاعات ارائه شده، ایرانسل بیش از ۵۳۳ کارشناس تمام وقت را بوسیله صورت ۲۴ ساعته در طول هفت روز هفته بخاطر پا
با حضور دکتر سید محمد حسین بحرینی طوسی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مسئولان استانی و شهرستاني بخش MRI بیمارستان حضرت ابوالفضل کاشمر که ارزوی دیرینه مردم این شهرستان بود مورد بهره برداری قرار گرفت.
با توجه به عدم وجود دستگاههای پیشـرفته تصویربـرداری در این منطقه  کـه منجر بـه اعـزام بیمـاران بـه مرکـز اسـتان و اسـتان های همجـوار بـرای دریافــت خدمــات MRI می شد، بخش MRI بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) بـرای پوشش شهرسـتا
با حضور دکتر سید محمد حسین بحرینی طوسی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مسئولان استانی و شهرستاني بخش MRI بیمارستان حضرت ابوالفضل کاشمر که ارزوی دیرینه مردم این شهرستان بود مورد بهره برداری قرار گرفت.
با توجه به عدم وجود دستگاههای پیشـرفته تصویربـرداری در این منطقه  کـه منجر بـه اعـزام بیمـاران بـه مرکـز اسـتان و اسـتان های همجـوار بـرای دریافــت خدمــات MRI می شد، بخش MRI بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) بـرای پوشش شهرسـتا
دیروز با پدر و مادرم برای تفریح و استراحت به شهر تهران و سپس شهر اصفهان رفتیم.متاسفانه وضعیت بی حجابی در استان های ایران خیلی گسترش پیدا کرده است.انگار روز به روز وضعیت بی حجابی در کشور ایران بیشتر می شود.مردها خودشون رو شبیه ن می کنند و ن هم خودشون رو شبیه مردان می کنند،واقعا راست میگن که دوره اخر امان داره فرا میرسه.چند ماه پیش در در اخبار شبکه خبر نشون میداد که باید قانونی برای وضعیت حجاب تصویب کنند.خبرنگار گزارشی تهیه کرده بود که
آقای محمد علی فاضلی نسب معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه آذربایجان شرقی گفت: با شروع ماه ضیافت الهی به همت وتلاش ادارات اوقاف وامورخیریه شهرستانها وبا کمک هیات امناء و مسئولین فرهنگی امامزادگان استان دریازدهمین روز ماه رمضان جزء خوانی وترتیل خوانی قرآن کریم با حضور قاریان شهرستاني واستانی در امامزادگان ادامه داشته وتاپایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد یافت. 
ترتیل خوانی در امامزاده سید محمد شهرستان مراغه
 برنامه جزء خوانی و ترتی
به نام خدا
ضمن آرزوی بهروزی و سلامتی برای همه شما دوستان عزیزم 
خداوند بزرگ رو شاکریم که دوباره توفیق خدمت در عرصه ورزش فوتسال رو نصیب ما کرد.
به لطف خدا امسال پس از تلاش فراوان تونستیم یه سهمیه از مسابقات کشوری در رده ی نوجوانان بگیریم و تیم خوب پیام لالی رو بهمراه چند تن از دوستان خوب دزفولیمون عازم استان اصفهان کنیم. علی رغم تمام کم و کاستی ها ولی بعنوان اولین تجربه ی کشوری برای شهرستاني مثل لالی که تا کنون در هیچ رده و سطحی تیم رسمی و باش
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با حضور پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ زهرا بدن آرا، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ مجتبی رمضانی، معاون اداری و مالی این اداره کل، روسا، مسئولین و کارشناسان ستادی و روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های استان در سالن اجتماعات ستاد مرکزی اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.مدیرکل ک
در این بازدید آقای حسین مهری معاون دادستان شهرستان دهگلان ،آقای علی رشیدی معاون آمار و فناوری اطلاعات و آقای برجعلی برهان پناه معاون رئیس کل دادگستری استان کردستان حضور داشتند .
رئیس دادگستری شهرستان دهگلان در این بازدید بیان داشتند  دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تأثیر بسزایی در  کاهش مراجعه به دستگاه قضایی، تسریع در رسیدگی به پرونده و صرفه‎جویی در وقت و هزینه گروه‌های هدف، شفاف سازی فرایندهای رسیدگی، افزایش کارآمدی نظام قضایی کشور با
دمِ در دادسرا، نشسته بودم توی ماشین تا جای پارک پیدا شود. مامور کلانتری، پسر جوانی را با دستبند نگه داشته بود کنار ماشین پلیس. توی این سرما یک لا پیراهن تنش بود و داشت می‌لرزید. دختر جوانی با دماغ قرمز و چشم‌های خیس، آمد شال‌گردنی انداخت دور گردن پسر و گونه‌اش را بوسید. سرباز تند شد. چیزی به پرخاش گفت و پسر جوان را هل داد داخل دادسرا. دختر همانجا نشست روی زمین و زد زیر گریه. از توی ماشین برایش یک بطری آب بردم. چند خانم کمک کردند تا بلند شود و بن
دانلود فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
شبی که ماه کامل شد فیلمی با موضوع اجتماعی ساخته 1397 نرگس آبیار کارگردانی این اثر را بر عهده دارد از جمل فیلم های دیگر نرگس آبیار می شود به شیار 143 و نفس اشاره کرد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده محمدحسین قاسمی است در این فیلم بازیگرانی مانند الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا بازی کردند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان : نرگس بیار
ژان
دانلود فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
شبی که ماه کامل شد فیلمی با موضوع اجتماعی ساخته 1397 نرگس آبیار کارگردانی این اثر را بر عهده دارد از جمل فیلم های دیگر نرگس آبیار می شود به شیار 143 و نفس اشاره کرد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده محمدحسین قاسمی است در این فیلم بازیگرانی مانند الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا بازی کردند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان : نرگس بیار
ژان
چند روز پیش یک برنامه فاخر فرهنگی بسیار غنی و مردم‌پسند باعنوان #سفیر_آفتاب در پارک امیرالمؤمنین(ع) بوئین‌زهرا برگزار شد. این برنامه شاد و مفرّح» که اتفاقاً با استقبال بسیار خوب مردم نیز مواجه شد، نمونه‌ای کم‌نظیر از یک برنامه فرهنگی سالم و بدون ایراد محتوایی و فرهنگی» بود که قابل استفاده و دارای قابلیت نمونه‌برداری برای همه فعالین عرصه فرهنگ و هنر می‌باشد.
▫بعنوان مسئول برگزاری این برنامه در شهرستان بوئین‌زهرا، از چند روز قبل از ا
ضمن عرص تبریک به مناسبت عید و همدردی با هموطنان در مصیبت وارده از سیل اخیر.برنامه های هنری در سال جدید شامل موارد ذیل می باشد.بعد تهیه و تولید سریال تلویزیونی روزگار تلخ و شیرین در سال93و پخش در سالهای94 و 95 در شبکه های مختلف استانی و کشوری و استقبال بینندگان درصدد نگارش فیلمنامه ای با مضمون طنز شدم و نگارش فیلمنامه جاده خاکی را در طول یکسال داشتم که مجوزات لازم و مصوب و پروانه اولیه این اثر کسب شد ولی به دلیل امکانات مالی تولید. تولید ان متوقف
بدی کنار خوبیه که معنی پیدا میکنه!
چشم هامو شستم یه جور دیگه دیدم!ادمایی رو دیدم که لباسشون مارکه و چت و مستیشون حد نداره ولی وقتی میبینن از سیستان بلوچستان ادم اومده تهران شمارشو بهشون میده تاهر کاری تو تهران داشتن براشون انجام بده
من ادمی رو دیدم که امکان نداشت سر چارراه به یه بچه کار برسه و بهش یه چیزی نده!خوراکی پول هر چی
من ادمی رو دیدم که با تمام مسخره بازی و غد بازیاش به یه پس بچه ی جوراب فروش میرسه و پولای تو جیبشو در میاره و بهش میده!
ا
مهرماه هشتادوهشت وارد دانشگاه تهران شدم تا علوم ی بخوانم، در ی ترین زمان ممکن و در ی ترین دانشگاه کشور و شاید» ی ترین رشته!
محیط دانشگاه به شکل عجیبی ملتهب بود. دوقطبی ی بین دانشجویان و اساتید و جروبحث ها و دعواهای لاینقطع آن روزها که بعضا به کتک کاری هم می کشید، برکات بسیاری داشت. هرچند آسیبهایی هم داشت برای امثال من که در اوج خامی جوانی وارد این نزاعات شده بودند.
از دل گفتگوهای داغ و بزن بزن های گروهی و گلوپاره کردن ها
لینک اخبار مناقصات ومزایدات پایگاه اطلاع رسانی پارس نمادداده ها در تاریخ 98.5.16
استعلام خرید 9 عدد جعبه امن الکترومغناطیسی- تمدید / تمدید استعلام, استعلام خرید 9 عدد جعبه امن الکترومغناطیسی- تمدید
فراخوان مجدد تامین و نصب سیستم ارتباطات و دوربین / فراخوان مجدد مناقصه عمومی ,فراخوان مجدد تامین و نصب سیستم ارتباطات و دوربین
استعلام نوسازی و بهسازی سیستم سوخت رسانی مرکز PC رفسنجان / استعلام نوسازی و بهسازی سیستم سوخت رسانی مرکز PC رفسنجان
استعلام
دانلود فیلم تمرین برای اجرا
دانلود فیلم سینمایی تمرین برای اجرا با کیفیت 1080p Full HD
« لینک دانلود قرار گرفت »
دانلود فیلم تمرین برای اجرا
ژانر فیلم: تاریخی
سال تولید: 1394
سال انتشار: 1398
کارگردان: محمدعلی سجادی
بازیگران: میکائیل شهرستاني، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوادارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده، نسیم میرزاده، ماهور سجادی با حضور شمس لنگرودی
خلاصه
بارها تماشایی ناراحتی جوانان با سواری و ماشین درون خیابان ها بوده ایم و بدبختانه گاهی این تفریح منجر به حادثه های ناگوار و جبران ناپذیر بوده است. تو اکثر استان های ایران پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی تو حال فعالیت هستند، اما استان کردستان بخاطر کوشا سازی و فعالیت چشمگیر تعلق مندان این لفافه دستخوش مشکلاتی است که گوهر در نبود اسپانسر دارد. سیاق اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی خرج بردار و فقط با حمایت اسپانسر و خصوصا اداره کل ورزش
معاونت فرهنگی دستورالعمل جدیدی را برای تخصیص کاغذ و نظارت بر مصرف آن تصویب کرده است.
به گزارش روابط عمومی ایران مال، تمامی ناشران متقاضی درخواست کاغذ، باید مدارکی مانند تصویر پروانه معتبر
نشر، اطلاعات مربوط به شماره مجوز صادر شده از سوی سامانه صدور مجوز چاپ و
نشر کتاب دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی‌، تصویر مجوز ادارات کل فرهنگ و
ارشاد اسلامی استان مربوطه (برای ناشران شهرستاني) را در سامانه بارگذاری
کنند.
چنانچه کتابی، جنبه کتابسازی داشت
همزمان با سراسر کشور و در ‌پنجمین روز از هفته دفاع مقدسِ، مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس استان اردبیل با حضور قشرهای مختلف مردم  گلباران و عطرافشانی شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل، در آیین متمرکز گلباران مزار شهدای اردبیل که در گار علی آباد برگزارشد، فرماندهان نظامی، انتظامی و مسوولان استانی و شهرستاني، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف مردم با نثار گل و فاتحه به مقام وال
بارها تماشاگر هیجان جوانان با موتور و ماشین در خیابان ها بوده ایم و متاسفانه گاهی این تفریح منجر بوسیله حادثه های ناگوار و جبران ناپذیر بوده است. در اکثر استان های ایران پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی در حال فعالیت هستند، اما استان کردستان برای فعال سازی و فعالیت چشمگیر علاقه مندان این لفافه دستخوش مشکلاتی است که عین درون نبود اسپانسر دارد. متد اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی هزینه بردار و فقط با امنیت اسپانسر و خصوصا سازمان کل و
دانلود فیلم سه رخ,دانلود رایگان فیلم سه رخ,
دانلود فیلم سه رخ به کارگردانی جعفر پناهی Se Rokh 2018
دانلود رایگان فیلم ایرانی سه رخ Se Rokh (3 Faces) 2018 BluRay
فیلم سینمایی سه رخ ۱۳۹۷ به نویسندگی و کارگردانی جعفر پناهی
برنده سه جایزه و نامزد شش جایزه دیگر
کارگردان: جعفر پناهی | ژانر: درام | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398 | کیفیت فیلم: بلوری
زبان: فارسی + ترکی | مدت زمان: 100 دقیقه | نـوع: سینمایی | مخاطـب: خانواده
زبان: فارسی + ترکی | حجم: متفاوت با هر کیفیت | امتیاز: 7.1
سلام سلام به روی ماه تک تکتون
بعد از یه مدت برگشتم. حسابی سرم شلوغ بود سر این آینه کنسول، آینه قدی، دیگه خودتون تا آخر بخونید که سرگرم چی بودم. خخخ
ما با همکارا تصمیم گرفتیم آینه رو با میزش بسازیم چون خیلی از مشتری ها پیگیری کردن که آینه بدون کنسول به دردمون نمیخوره. خداروشکر خیلی از مشتری های گلمون از خرید آینه راضی  هستن و دلشون میخواد ما براشون کنسول هم بسازیم یعنی آینه چراغ دار همراه کنسول باشه، البته عزیزانی که فقط آینه چراغ دار میخوان م
به گزراش روابط عمومی بخشداری
جلسه هماهنگی و تبادل افکار جهت برگزاری دومین  جشنواره هلوی شهرستان شبستر به دعوت و ریاست سرکارخانم گلی پور بخش دار محترم بخش مرکزی و باحضور ادارات جهاد کشاورزی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میراث فرهنگی ، ورزش و جوانان ، شهردار و اعضا شورای اسلامی شندآباد ، هلال احمر ، نماینده شورای بخش مرکزی در محل بخشداری مرکزی برگزار و مصوب گردید به منظور شناساندن محصول هلو و معرفی مرغوبترین میوه (هلو ) شهرستان و با هدف توسعه صنع
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش تعمیرات موبایل مجتمع فنی پایتخت که شامل سخت افزار و نرم افزار است به صورت کاملا عملی توسط اساتید مجرب و کارآزموده انجام می گیرد. در این دوره اصول اولیه الکترونیک مقدماتی و آموزش تعمیرات انواع موبایل اندروید و آیفون به طور کامل گفته می شود. کارآموزان پس از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل می توانند انواع گوشی های موبایل را تعمیر نمایند. آموزش تعمیرات تبلت نیز به صورت رایگان آموزش داده می شود. همچنین فایل 2 ترابایت
من هم طعم محبت را در زندگی نچشیده ام، برعکس مورد تحقیر و تعرض هم قرار گرفته ام. الآن سی و نه سالمه و احساسی به کسی ندارم، حتی دو بار به مرحله نامزدی هم رسیده ام اما هر دو بار آنها را بهم زدم چون هیچ احساسی به آنها نداشتم. به بهانه های الکی هر دو بار را بهم زدم.مشکل مهمتر من این است که گاهی اسم ام را فراموش می کنم و نمی دونم کی ام. دیگران را هم نمی شناسم و از ترس در اون لحظه دلم می خواد خودم را با چاقو بکشم. اولین بار در سال دوم ابتدایی این حس بمن دست
پانزده سال قبل که بعنوان یک دانشجوی ساده شهرستاني به مشهد آمدم یکی از خوش شانسی های زندگی ام این بود که دانشگاهم در خیابانی قرار داشت که پر بود از کتابفروشی های مختلف.و یکی از لذت های آن روزهای من این بود که در مسیر رفت و آمد به دانشگاه پشت ویترین این کتابفروشی ها می ایستادم و با دیدن روی جلد آنها لذت می بردم. آن سالها وضعیت مالی خیلی روبراهی نداشتم و خیلی نمی توانستم فکر کنم به خرید کتاب های مورد علاقه ام .ولی همان پشت ویترین ایستادن ها هم برا
۶ طرح برق رسانی دربروجرد به بهره برداری رسید  بروجرد - ایرنا - مدیرامور توزیع برق بروجرد گفت: در دومین روز از هفته دولت ۶ طرح برق رسانی در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.محمد علی خسروی روز یکشنبه در آیین افتتاح این طرح ها در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای اجرای این طرحها در مجموع ۹۶۳ میلیون تومان اعتبار هزینه و زمینه اشتغال ۶ جوینده کار فراهم شده است.  وی اظهار داشت: این طرحها شامل احداث ۲۱۰ متر کانال بتونی و احداث ۲ فیدر خروجی
تصور بد شدنت        تصور یه انتهاست  
 حادثه رها شدن       تو گریه های بی صدا 
 تو نمیتونی بد باشی     حتی اگه شکستن قلب منو بلد باشی 
 
شاید این شعر بتونه مرهمی باشه برای دردهای هوادارن سپیدورد که بعد از سالیان دراز 
موفق شد با هدایت مربیان مختلف به لیگ 1 و سپس به لیگ برتر راه پیدا کند اما نمیدانم
 چه طلسمی نگذاشت آب خوش از گلوی این هوادارن پایین برود نمیدوانم چه بد شگونی
 تیم ما رو نظر بد نگاه کرد که تیم منسجم و هم دل سپیدورد رشت نتوانست در لی
فیلم سایه به سایه 1374,
دانلود فیلم سایه به سایه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی سایه به سایه با کیفیت عالی 576p DVDRip
فیلم سینمایی سایه به سایه ۱۳۷۴ به کارگردانی علی ژکان
دانلود فیلم کامل سایه به سایه
ژانر: جتماعی، جنایی، درام سال تولید: 1374 تاریخ انتشار: 1375کارگردان: علی ژکان نوع: سینمایی مخاطب: بزرگسال مدت زمان: 102 دقیقه کیفیت: DVDRip تهیه کننده: محمدعلی سلطانزاده
بازیگران: نیکی کریمی، خسرو شکیبایی، میکائیل شهرستاني، فیروز بهجت محمدی، مح
آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل فن آموزان دوره ای تخصصی ویژه بازار کار می باشد که شامل آموزش تعمیرات گوشی موبایل اندروید و آیفون است و به دو بخش آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل دسته بندی می شود. برای درک و یادگیری بهتر در این آموزشگاه سعی شده تا آموزش ها بصورت عملی و تحت نظر بهترین اساتید تهران و بر روی بروزترین گوشی های بازار موبایل انجام شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی خود بتوانند با اعت
من پست قبلی رو ازین جهت نوشتم، که دیدم پسرای ایرانی و دخترای ایرانی خیلی میگن که بریم خارج، دخترداف و هات ریخته برای ما، و دخترا هم میگن خب میریم خارج ایت ایز عه پسر به لوند و پولدار فور آس. حقیقت اینه که اینجوری نیست. توی خارج از ایران دخترای غیر ایرانی یا به دلایل ملی یا فرهنگی یا عدم اعتماد یا حتی میگن اصلا چرا ازین فارس رنگ و رو رفته و پرادعا خوشمون بیاد؟! و پسرای خارجی هم معمولا ادعای دخترای ایرانی رو که میبینن فراری میشن. 
من خودم، اگه بر
من پست قبلی رو ازین جهت نوشتم، که دیدم پسرای ایرانی و دخترای ایرانی خیلی میگن که بریم خارج، دخترداف و هات ریخته برای ما، و دخترا هم میگن خب میریم خارج ایت ایز عه پسر به لوند و پولدار فور آس. حقیقت اینه که اینجوری نیست. توی خارج از ایران دخترای غیر ایرانی یا به دلایل ملی یا فرهنگی یا عدم اعتماد یا حتی میگن اصلا چرا ازین فارس رنگ و رو رفته و پرادعا خوشمون بیاد؟! و پسرای خارجی هم معمولا ادعای دخترای ایرانی رو که میبینن فراری میشن. 
من خودم، اگه بر
دبیرخانه
جشنواره کتابخوانی رضوی، فراخوان شرکت در نهمین دوره این جشنواره را با
معرفی ۱۲ عنوان کتاب در سه رده سنی کودک»، نوجوان» و جوان و بزرگسال»
منتشر کرد.
به
گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نهمین جشنواره
کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد
فرهنگی هنری بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت
فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گ
1_ می‌گفت:《 گفتم گناه دارن اومدن مسافرت که مثلا تفریح کنن ولی اینجوری آواره شدن، زن و بچه‌ام رو فرستادم خونه‌ی پدر زنم و خودم رفتم چند نفر از کنار ساحل پیدا کردم اوردم خونه، بهشون گفتم همین‌جا استراحت کنید و نگران نباشید، سه روز موندن و من هر سه وعده صبحانه، ناهار، شام براشون آماده می‌کردم و کلی عزت و احترام براشون گذاشتم، صبح روز چهارم بلند شدم و رفتم نونوایی نون گرفتم ، بعدش هم آش خریدم و برگشتم خونه، درِ حیاط که رسیدم دیدم از توی پارکین
دست اوردی پر از گناه
سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به کنگان در حالی صورت گرفت که مسئولین استقبال از رئیس دولت تدبیر و امید برنامه هایی پر از گناه را تدارک دیده بودند.
حضور خواننده خوش صدای مبتذل خوان و مجهز به سیستم صوتی نشان می دهد برنامه ها کاملا با هماهنگی مقامات شهرستاني و استانی بوده است .
در شرایطی که مردم از وضع موجود در حوزه اقتصاد بسیار در رنج هستند ، و هر روز با ارائه راهکارهایی که کرامت انسانی را زیر سوال می برد در صددند که وانمود ک
با حضور محمد ناصر زندی فرماندار ، و جواد بسطامی رئیس اداره
بهزیستی شهرستان چالوس  ودیگر مسئولین شهرستاني
در سومین  روز از هفته بهزیستی در روستای تازه
آباد این شهرستان مسکن یک معلول سرپرست خانوار افتتاح شد.

در ابتدا بسطامی رئیس اداره بهزیستی ضمن عرض خیرمقدم و تبریک هفته
بهزیستی ، فعالیت مسکن در بهزیستی را جزء اقدامات شاخص سازمان برشمردند و از بنیاد
مسکن ،دهیاری،بخشداری ، بسیج سازندگی و سایر ارگان های ذیربط تشکر و قدر دانی
نمودند. در ادام
فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السل
۱۰۱ طرح ورزشی در سیستان و بلوچستان در دست ساخت است
امروز ورزش به عنوان یک پدیده بسیار مهم در حوزه های مختلف ی، دیپلماسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مورد توجه کشورها قرار گرفته است.ورزش و تحرک جسمانی برای داشتن سلامتی، نشاط و شادابی امری ضروری بوده و باید این مقوله مهم در کنار سایر فعالیت ها قرار گیرد تا جامعه ای سالم با نشاط داشته باشیم.سیستان و بلوچستان به واسطه داشتن شرایط خاص جغرافیای طبیعی و فیزیک مردمانش، استانی کاملا ورزشی است به
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طبق ت‌گذاری اعلام شده از سوی دبیرخانه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به دلیل استقبال و حجم زیاد شرکت کنندگان در این دوره، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در دو مرحله ملی و شهرستاني برگزار خواهد شد. مراسم اختتامیه جشنواره در سطح ملی روز پنجشنبه بیست و چهارم مردادماه با تقدیر از ۱۰۴ نفر از برگزیدگان آن (متش
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طبق ت‌گذاری اعلام شده از سوی دبیرخانه نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به دلیل استقبال و حجم زیاد شرکت کنندگان در این دوره، مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در دو مرحله ملی و شهرستاني برگزار خواهد شد. مراسم اختتامیه جشنواره در سطح ملی روز پنجشنبه بیست و چهارم مردادماه با تقدیر از ۱۰۴ نفر از برگزیدگان آن (متش
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساری از
برگزاری مسابقه کتابخوانی رمضان رضوی در شهرستان ساری خبر داد.
ابوذر علی زاده، رئیس اداره
کتابخانه‌های عمومی ساری با
اعلام خبر برگزاری مسابقه کتابخوانی رمضان رضوی، اظهار داشت: این مسابقه برای
اولین بار، همزمان با برگزاری نهمین جشنواره رضوی و ماه مبارک رمضان برای گروه سنی
بزرگسالان یعنی افراد بالای 18 سال برگزار شده است و افراد با شرکت در دو بخش
توصیفی و چهارگزینه ای و کسب امتیاز کامل، برگزیده
سوره مبارکه حمد به اتفاق مسلمانان[1] هفت آیه دارد و بر اساس روایات اهل­بیت عصمت و طهارت(ع) آیه کریمه بسم الله الرحمن الرحیم» اولین آیه آن است. از جمله این روایت:
وَ قِیلَ لِأَمِیرِ اَلْمُؤْمِنِینَ(ع) یَا أَمِیرَ اَلْمُؤْمِنِینَ أَخْبِرْنَا عَنْ بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ»؛ أَ هِیَ مِنْ فَاتِحَةِ اَلْکِتَابِ؟ فَقَالَ: نَعَمْ، کَانَ رَسُولُ اَللَّهِ] یَقْرَأُهَا وَ یَعُدُّهَا آیَةً مِنْهُ وَ یَقُولُ فَاتِحَةُ اَلْکِتَ
سوره مبارکه حمد به اتفاق مسلمانان[1] هفت آیه دارد و بر اساس روایات اهل­بیت عصمت و طهارت(ع) آیه کریمه بسم الله الرحمن الرحیم» اولین آیه آن است. از جمله این روایت:
وَ قِیلَ لِأَمِیرِ اَلْمُؤْمِنِینَ(ع) یَا أَمِیرَ اَلْمُؤْمِنِینَ أَخْبِرْنَا عَنْ بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ»؛ أَ هِیَ مِنْ فَاتِحَةِ اَلْکِتَابِ؟ فَقَالَ: نَعَمْ، کَانَ رَسُولُ اَللَّهِ] یَقْرَأُهَا وَ یَعُدُّهَا آیَةً مِنْهُ وَ یَقُولُ فَاتِحَةُ اَلْکِتَ
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد با لینک مستقیم + دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم جدید ایرانی + دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم + دانلود فیلم جدید با کیفیت عالی
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی
کارگردان : نرگس آبیار
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه بعد از اکران در سینما
دانلود در اد
به نام خدا
چرا برخی مسئولین به بداخلاقی لفظی روی اورده اند؟!!
در کشور عزیزمان ایران چند سالی است ،کلماتی از دهان برخی مسئولین شندیده می شود که رنگ بوی به اصطلاح چاله میدانی دارد!
در بسیاری از مواقع ناتوانی در انجام امورات محوله باعث سردرگمی مسئول گشته و به جای پاسخ منطقی به طور غیر ارادی از کلماتی غیر اخلاقی برای فرار از پاسخ یا خاموش کردن طرف مقابل استفاده می کند ، این شاید در طول یک فرایند تبدیل به عادت شود .
در مواقعی هم برخی توهمات باعث ا
دانلود فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
شبی که ماه کامل شد فیلمی با موضوع اجتماعی ساخته 1397 نرگس آبیار کارگردانی این اثر را بر عهده دارد از جمل فیلم ههای دیگر نرگس آبیار می شود به شیار 143 و نفس اشاره کرد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده محمدحسین قاسمی است در این فیلم بازیگرانی مانند الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا بازی کردند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان : نرگس بیار
ژ
با انتخاب و معرفی ۱۲ اثر به عنوان منابع؛
فراخوان شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد
دبیرخانه
جشنواره کتابخوانی رضوی، فراخوان شرکت در نهمین دوره این جشنواره را با
معرفی ۱۲ عنوان کتاب در سه رده سنی کودک»، نوجوان» و جوان و بزرگسال»
منتشر کرد.
به
گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نهمین جشنواره
کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد
فرهنگی هنری بین ال
 دانلود خلاصه کتاب مبانی مدیریت اسلامی رضا نجاری
 
دانلود فایل
 
 
 
 
دانلود کتاب مدیریت ما علی اصغرپورعزت (pdf) - downpeykhttps://sites.ogle.com › downpeyk › our-management-book-ali-asghrpvrztدانلود خلاصه کتاب مدیریت ما (مدیریت اسلامی در پرتو نهج البلاغه www.dlmgroup.ir/download/. . دانلود رایگان کتاب مبانی مدیریت اسلامی رضا نجاری | آربیتا .دانلود جزوه مبانی مدیریت اسلامی رضا نجاری همراه با نمونه سوالhttps://filefolder.persianblog.ir › L8aQ806b08fOjkJvq8qb-دانلود-جزوه-مبان.۱۴ آبان ۱۳۹۷ - برای دریافت فا
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد داستان فیلم شبی که ماه کامل شد بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد تیزر فیلم شبی که ماه کامل شد نقد فیلم شبی که ماه کامل شد موضوع فیلم شبی که ماه کامل شد دانلود رایگان فیلم شبی که ماه کامل شد عوامل فیلم شبی که ماه کامل شد
خلاصه‌‌‌‌‌فیلم دانلود فیلم شبی که ماه کامل شدشبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستاني می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاج
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد رایگان
شبی که ماه کامل شد فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار، نویسندگی نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۱۳ رشته این جشنواره، توانست ۶ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل
امروز تو سنت ایمیل گوشیم چنتا ایمیل پیدا کردم که هیچ یادم نمیومد کی نوشته بودمشون. مال دو سال پیش بودن. دوتاشون یه انگلیسی خیلی خفنی بود واسه اجازه ترجمه یه مقاله. حتا یادم نمیاد اونارو چجوری نوشتم. جدن چرا؟ چجوری آدم ممکنه این چیزا یادش بره؟ من قبلنا فک میکردم یه چیزای اینجوری، خفن و خاص! از یاد آدم نمیره. ولی حالا میبینم که رفته.
جدا از اون دوتا ایمیل انگلیسیه، اون چنتا ایمیل دیگه رو نمیدونم چرا یادم رفته بود. چون اونام چیزیا مهمی بودن، برای
دانلود فیلم ایرانی سه رخ Se rokh 2018دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی سه رخ Se rokh 2018 با لینک مستقیمبا لینک مستقیم و کیفیت : BluRay 1080p + BluRay 720p + BluRay 480p
 
منتشر کننده فایل : androidirany.comمنتشر کننده فایل : FilimSerial.irنام فیلم : سه رخ – Se rokh 2018ژانر : اجتماعی | خانوادگیزبان : فارسیکیفیت : BluRay 1080p + BluRay 720p + BluRay 480pمدت زمان : 100 دقیقهامتیاز : 7,1 از 10سال تولید : 1396سال انتشار : 1397سال انتشار : 2018محصول کشور : ایرانکارگردان : جعفر پناهی Jafar Panahiتهیه کنن
دانلود فیلم ایرانی سه رخ Se rokh 2018دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی سه رخ Se rokh 2018 با لینک مستقیمبا لینک مستقیم و کیفیت : BluRay 1080p + BluRay 720p + BluRay 480p
 
منتشر کننده فایل : androidirany.comمنتشر کننده فایل : FilimSerial.irنام فیلم : سه رخ – Se rokh 2018ژانر : اجتماعی | خانوادگیزبان : فارسیکیفیت : BluRay 1080p + BluRay 720p + BluRay 480pمدت زمان : 100 دقیقهامتیاز : 7,1 از 10سال تولید : 1396سال انتشار : 1397سال انتشار : 2018محصول کشور : ایرانکارگردان : جعفر پناهی Jafar Panahiتهیه کنن
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته بندی
م
در این مقاله سعی داریم درباره ویژگی های یک اپلیکیشن باربری آنلاین صحبت کنیم. اپلیکیشن های باربری آنلاین برای ایجاد ارتباط میان صاحبان بار با راننده های کامیون است. با استفاده از این نرم افزارها ، می توانید بار خود را از طریق اپلیکیشن یا وب سایت ثبت کنید و بعد از مشاهده قیمت و تایید آن، بار خود را به بهترین راننده بسپارید. این اپلیکیشن ها قیمت حمل بار را بر اساس الگوریتم های Machine Learning و هوش مصنوعی محاسبه می‌کنند و با این روش سعی دارد قیمت ها ر
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد داستان فیلم شبی که ماه کامل شد بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد تیزر فیلم شبی که ماه کامل شد نقد فیلم شبی که ماه کامل شد موضوع فیلم شبی که ماه کامل شد دانلود رایگان فیلم شبی که ماه کامل شد عوامل فیلم شبی که ماه کامل شد
خلاصه‌‌‌‌‌فیلم دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد«شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستاني می‌شود و این در حالیست که دختر به دل
استعدادیابی رشته ورزشی والیبال
با طرح ملی تابستانه با ورزش در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی
اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد طرح ملی تابستانه با ورزش با استعدادیابی
رشته ورزشی  والیبال ویژه دختران در
شهرستان حاجی آباد با استقبال 50 نفر از علاقمندان به این رشته ورزشی همراه با
همایش ورزشهای همگانی در سالن ورزشی شهید ذاکری برگزار گردید .

بنا به اظهار فاطمه مرادی مدیر و مربی  کانون والیبال عفاف شهرستان حاجی آباد
 دانلود خلاصه کتاب مبانی مدیریت اسلامی رضا نجاری
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
منابع پیشنهادی سایت Modir.ir برای درس اصول و مبانی .www.modir.ir › Newsمنابع پیشنهادی درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام کنکور ارشد و دکتری مجموعه مدیریت . 3, مبانی مدیریت اسلامی*, رضا نجاری, دانشگاه پیام نور . 10, مدیریت از منظر کتاب و سنت, سید صمصام الدین قوامی, دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری دانلود خلاصه کتاب مدیریت اسلامی دکتر افجه ای (مناسب درس اصول و مبانی مدیریت از دیدگا
 پکیج و جزوه (0 تا 100) کنکور مرحله دو تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری 1397 ایران شهرساز
جدیدترین (آبدیت 1397) و کاملترین پکیج آموزشی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم (تحلیلی تشریحی) برنامه ریزی شهری انتشار ممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت در جهت کمک و دسترسی داوطلبان شهرستاني به منابع آموزشی کنکور مرحله دوم ارشد شهرسازی (گرایش برنامه ریزی شهری)، پکیج آموزشی کاملی (از 0 تا 100) به منظور پاسخگویی به سوالات آزمون مرحله دو


دسته
زهرا زارع زاده» عضو نوجوان کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز در بخش پویش مجازی نهمین جشنواره کتابخوان رضوی به عنوان برگزیده کشوری معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز اظهار داشت: فیلم ارسالی کتاب با کبوترهای گنبد» توسط زهرا زارع زاده» عضو نوجوان کتابخانه عمومی شهید مطهری مهریز به عنوان یکی از نفرات برگزیده نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی» معرفی شد.
قریشی
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

گلچین مطالب وب فارسی SGNews سلام به وبلاگ محمد خوش آمدید ثبت شرکت تعاونی احمدرضازارعی کی موزیک | دانلود آهنگ لاغری با استفاده از گن ساعت شنی کاسِت بیست ُ یکم ! خرید خلاصه کتاب زندگی این نبود..